Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszősmandulagyulladásom volt...

Tüszősmandulagyulladásom volt és elmentem orvoshoz irt fel antibiotikumot hogy 10 napig szedjem. Viszont rá pár napra nem volt sem lázam nem fájt a torkom igy abba hagytam. Lehet ez baj?

Figyelt kérdés
Kicsit még köhögök azóta is de nem rég belenéztem a tokomba és láttam még fehér pöttyöket. Ez azért van mert nem ürült még ki a szervezetemből a genny vagy visszajön úrja?????
2015. máj. 13. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2015. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem véletlen a tíz nap, okostojás.
2015. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19..de rögtön vettem.be egy fél antibiotikumot.vissza.tért szerintetek vagy csak a genny maradt meg de elmulik?
2015. máj. 13. 20:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy csak lerakodott valami?
2015. máj. 13. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Te és a hozzád hasonlók, akik nem viszik végig az antibaci kúrát, nevelitek ki a rezisztens (ellenálló) bacikat!

Azért van szükség 10 napra, mert az idő alatt mindegyik baci feldobja talpát. Lerövidíted a kúra idejét lehet/lesz túlélő, amelyik már nem fogékony az antibiotikumra!

2015. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
nekem 2 nap kimaradás után visszajött. így újabb 2 dobozzal kaptam. - aksolin.
febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!