Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ez mennyire taszító?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mennyire taszító?

Figyelt kérdés
Mennyire taszító, vagy inkább rémisztő, ha egy lánynak nincs sok barátja, leginkább olyanokkal jön ki jól, akik más városban élnek,és nem jön ki jól az emberekkel? Illetve ha családon belül is elég sok gondja van? Ez elveheti a kedveteket, ha eredetileg tetszett a lány,és később jöttök rá ezekre?
2015. máj. 17. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tojunk rá nagyívben.
2015. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha e mellé nem társul az, hogy sorozatgyilkos, akkor nem.
2015. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
87%
Ez baromság. ugyan miért lenne taszító...
2015. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem taszító nekem sincs sok barátom nem a mennyiség számít ha nem a minőség
2015. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
És akkor ahoz mit szólsz hogy egy fiúnak meg nincs 1 baratja aem az osztalytarsakon kivul?...
2015. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 opened paradise ***** válasza:
Kicsit sem.
2015. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sajnos a napokban két ember is a fejemhez vágta, hogy ez nem normális, meg hogy nem bírná elviselni, hogy otthon ülök egyfolytában. De lehet, hogy pont azzal a két emberrel futottam össze, akiket ez zavar.
2015. máj. 17. 19:04
 8/19 anonim ***** válasza:
Zavaró lehet, de ha eredetileg is tetszett a lány, akkor nem ez fogja elvenni a kedvem. Főleg, ha látom, hogy a lány is szeretne változtatni.
2015. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem taszító szerintem. Ráadásul ha úgy nézzük legalább nem fogja senki a fejedhez vágni hogy elhanyagolod őt ha barátod lesz. (Ezt nem bunkóságból írtam, hanem hogy akár így is nézhetjük a dolgot.)
2015. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be az ilyen lányok. Sok hozzád hasonló van az osztályomban, szép is, okos is, de olyan szinten szegregálja magát, hogy eszem ágában sincs beszélni sem vele, mert nem érdekel. Nem tudom, hogy Te milyen vagy, de mikor egy hozzád hasonlót megkérdezek, hogy mi az érdeklődési köröd, vagy a hobbid, és a válasz az, hogy nincs, vagy csak néz bambán, akkor letudnám lőni magamat a kíntól.
2015. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!