Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ez mennyire taszító?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mennyire taszító?

Figyelt kérdés
Mennyire taszító, vagy inkább rémisztő, ha egy lánynak nincs sok barátja, leginkább olyanokkal jön ki jól, akik más városban élnek,és nem jön ki jól az emberekkel? Illetve ha családon belül is elég sok gondja van? Ez elveheti a kedveteket, ha eredetileg tetszett a lány,és később jöttök rá ezekre?
2015. máj. 17. 18:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hobbim van, beszélni imádok, csak egyszerűen nem jövök ki jól az emberekkel, nehezen szocializálódok, tehát nem a néma gyerek sosem válaszol verzióban élek.Egyszerűen jobban szeretek itthon lenni, mint reggeltől estig koptatni a betont a városban, vagy a plázákban élni az életem.
2015. máj. 17. 19:19
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekelne. Egyébként meg ha velem lennél ha otthon is lennél, nem azért hogy csak ülj magadban. ;)

20/F

2015. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha a lány jól néz ki még vonzana is az ilyesmi, mert ha vannak gondjai olyan vigyázási vágyat szoktam érezni a lány iránt, ha meg nem beszél csak kevés emberrel az is vonz mert akkor valószínűleg nincs olyan mániája, hogy a figyelem középpontjába legyen , tud olyan titokzatos kérdéseket feltevő vonzó kisugárzása lenni, ami feltudja kelteni az érdeklődésemet. Szóval ne aggódj.
2015. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Huu mennyi helyesírási hibát írtam. Bocs (máskor lehet átkellene néznem az írásom, mielőtt egyből válaszolok)
2015. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Hát engem egyáltalán nem zavarna, sőt... :D én is ilyen vagyok és jobban szeretem az olyan lányokat akiknek nem arról szól a napjuk hogy reggel elindulnak és este hazaesnek. Családon belüli gondjai mindenkinek lehetnek és többnyire vannak is.

17/f

2015. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Sz4rd le mások véleményét, de azért fontosak az emberi kapcsolatok az életben, munka, párkapcsolat, barátok stb. ezek nehezen lesznek jók ha nincs.

Am nem zavaró, nem kizáró ok, nyugi.

2015. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Én fiukent ugyan így vagyok, csak annyi, hogy én nem otthon vagyok, hanem, ha lehet, a termeszetben vagyok/turazok..

Meg szerintem ronda is vagyok, úgyhogy nem is reménykedem, hogy valaha barátnőm lesz..


15/F

2015. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem ez nem taszító. Mások vagyunk, nem lehetünk egyformák. Ettől függetlenül, ha valakinek tetszel az elfogad, minden apró hibáddal együtt.
2015. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem taszító. Sőt az ilyen lányok vonzzanak is valamilyen szinten, mivel nem ilyen ''tucat lányok'', tőlük meg falramászok. Nem kell hogy társaságban legyél mindig vagy hogy sok barátod legyen. Úgy éljen az ember ahogyan szeretne és ahogyan jól érzi magát, ne pedig úgy ahogy mások elvárják, vagy ahogy a megszokott.
2015. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!