Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon hibázok ha addig nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hibázok ha addig nem reagálok egy lány szimpátia-jeleire, ameddig feketén fehéren nem közli mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolában akinek tetszem. Ezt fixen ki lehet jelenteni, noha az illető sose mondta nekem. De hallom másoktól és észreveszem azokat a jeleket a viselkedésében amik a szimpátiájára utalnak.

Én viszont úgy teszek mintha nem vennék észre semmit.

Úgy vagyok vele ameddig a lány oda nem jön hozzám és feketén fehéren nem közli mit akar, addig nem reagálok.


Mert az hogy mások mit mondanak, az egy dolog, mások véleménye lehet téves ezzel nem foglalkozom.

A lány jelei amiket küld az meg nem egzakt dolog, mondhatom, hogy nem veszem észre vagy nem értem.

Egyáltalán úgy gondolom, hogy a fekete fehér beszéd az egy konkrét dolog, minden más meg csak duma.


Rosszul gondolom?


Felmerül a kérdés, mi lesz ha a csaj nem jön oda hozzám (mert én hozzá oda nem megyek)? Akkor így járt.


2015. máj. 18. 08:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
Igen a te dolgod h kezgyjé!!! előbb utóbb nagyot koppansz majd
2015. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

miér tkoppannék? akkor koppannék ha kéne a csaj. de nem igazán kell.

mondjuk egy kétszer elfetrengenék vele de ennyi.

2015. máj. 18. 08:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor te is így jártál, meg ő is így járt.
2015. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ha így fojtatod, te leszel a 40éves szűz.
2015. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Így nem nagyon lesz barátnőd.

A lány megtette az első lépést a jelekkel. Most rajtad lenne a sor.

Ha nem is akarsz odamenni hozzá és konkrétan elhívni valahova, de most neked kéne valami jelet adnod.

Olyan nem nagyon lesz, hogy valaki csak úgy odamegy hozzád. Max. ha buliban rád gerjed egy ittas lány :)

2015. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Aki nem mer az nem is nyer...
2015. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát erről már lecsúsztam...


40 még lehetek de szűz az már nem.

De az is elgondolkodtató hogy kell-e nekem barátnő.

Mert csaj az kell igen. Dugni. Aztán nem érdekel.

Lehet ez az oka hogy nincs barátnőm?

Mindig találok csajt dugni. Igaz pénzért de ház ez van.



te leszel a 40éves szűz.

2015. máj. 18. 10:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ha téged ez tesz boldoggá, akkor dugjál, sokat. Szerintem baromi szegényes életed lehet, de őszintén: engem hidegen hagy. Ha neked jó, és van hozzá partner, akkor hajrá!


Csak azt nem értem, hogy te most sajnáltatni akarod magad, vagy büszkélkedni próbálsz?

2015. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
XDDDDDD hát pénzért azért nem valami nagy teljesítmény "találni" :P
2015. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hozzak olyat aki még pénzért se tud találni?

Hm?

2015. máj. 18. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!