Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon hibázok ha addig nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hibázok ha addig nem reagálok egy lány szimpátia-jeleire, ameddig feketén fehéren nem közli mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolában akinek tetszem. Ezt fixen ki lehet jelenteni, noha az illető sose mondta nekem. De hallom másoktól és észreveszem azokat a jeleket a viselkedésében amik a szimpátiájára utalnak.

Én viszont úgy teszek mintha nem vennék észre semmit.

Úgy vagyok vele ameddig a lány oda nem jön hozzám és feketén fehéren nem közli mit akar, addig nem reagálok.


Mert az hogy mások mit mondanak, az egy dolog, mások véleménye lehet téves ezzel nem foglalkozom.

A lány jelei amiket küld az meg nem egzakt dolog, mondhatom, hogy nem veszem észre vagy nem értem.

Egyáltalán úgy gondolom, hogy a fekete fehér beszéd az egy konkrét dolog, minden más meg csak duma.


Rosszul gondolom?


Felmerül a kérdés, mi lesz ha a csaj nem jön oda hozzám (mert én hozzá oda nem megyek)? Akkor így járt.


2015. máj. 18. 08:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
OK, az olyanoknál jobb vagy, ennyi világos...de azoknál nem nehéz jobbnak lenni, ezt akartam mondani.
2015. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A nők sohasem közlik feketén-fehéren, hogy mit akarnak.


Egyébként valóban nem lehet eldönteni, hogy a kérdéssel csak burkoltan fel akarsz vágni (látva a kommenteket) vagy tényleg tanácsot vársz.

Azt mondom, hogy mindenképp menj oda, ha vagy annyira komoly, és ha tartod magad annyira és lányt is, hogy megkérdezed, megbeszélitek, hogy ne "várjon" rád, ha nem kellesz neki.

2015. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk tőlem aztán a csaj addig várhat amíg akar. Élete végéig is várhat. Tőlem aztán.
2015. máj. 19. 09:39
 14/15 anonim válasza:
kérdező, véletlenül nem R-el kezdődik a keresztneved és 9.es vagy?
2015. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
mellé.
2015. máj. 24. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!