Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes úgy elhívni egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy elhívni egy lányt randira, hogy nem tudom pontosan, mit akarok?

Figyelt kérdés
Még régebben nagyon szerelmes voltam egy lányba,de ő csak barátként tekintett rám.De azért értékelte a hozzáállásomat és "legjobb barátok" lettünk.Persze nem ezt akartam.Próbáltam túltenni magam rajta,de nem ment,mert kedves volt,szokott írni a Facebookon stb.Nagyon rossz volt,tiszta depressziós lettem miatta.Próbáltam keresni egy másik lányt azért,hogy elfelejthessem az előzőt.Többen mondták,hogy XY lánnyal összeillenénk.Nem ismertem,személyesen még sosem beszéltem vele.Valentin napon az iskolában lehetett egymásnak sziveket küldeni,én küldtem neki névvel.Állítólag azt mondta,hogy tetszem neki.Közben megszakítottam azzal a másik lánnyal minden kapcsolatot és végül sikerült túllépnem rajta.De közben elkezdtem beszélgetni XY lánnyal is.Szimpatikus,szerintem sok közös van bennünk és kicsit tetszik is.De nem tudom,hogy járnék e vele.Érdemes így elhívni randizni?

2015. máj. 16. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
igen hívd el bátran!
2015. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
igen hivd el..egy randevu tokeletes arra hogy kicsit jobban megismerd es el tudd donteni mit is szeretnel:)sok sikert!
2015. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivd el, ennel jobb lehetoseged nincs is, hogy eldontsd mit erzel iranta :)
2015. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!