Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a problema?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a problema? Miert nem talalok egy lanyt sem?

Figyelt kérdés
Azt mondjak a kulsommel semmi problema,tettem is fel egy kerdest kulsommel kapcsolatban majd belinkelem,a belsommel sincs semmi kicsit atlag feletti szuksegleteim vannak azaz tobb szeretetre vagyom,de szeretek mast is szeretni,tehat egy romantikus lelket kepzeljetek el, nyilvan ennyi info kebes de hatha.(17/f)
2015. máj. 19. 15:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-.. ez lenne a kerdes,azota mar kiszedtem a piercinget
2015. máj. 19. 15:34
 2/17 anonim ***** válasza:
ezt így nem tudom megmondani de tarts önvizsgálatot
2015. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az orrbavaló miatt... Másképp néznek rád a lányok mert azt hiszik hogy erőszakos vagy...


Szerintem amiatt

2015. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy vagy a hangod vagy a beszédstílusod a rossz mert külsőleg semmi bajod (fiú voltam mielőtt még rám írnál)

vagy az öltözködésed vagy a szájszagod is lehet probléma

2015. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
[link] ez egy mostani kep,nem szeretnek senkinek sem irni ne nyugi,szajszag?Fogat szoktam mosni,adok magamra nem hanyagolok el semmit.
2015. máj. 19. 15:48
 6/17 anonim ***** válasza:
ápolt vagy jó a ruhád is! nem vagy ronda! szerintem rossz lányoknál koppogtatsz! vagy a szöveged nem jó
2015. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
"Szovegemmel" sincs baj azt mondjak,megprobalok mindent,mindenkit de nem igazan akar osszejonni.:(
2015. máj. 19. 16:01
 8/17 anonim ***** válasza:
A karika nélkül helyesebb vagy. Szerintem ilyen külsővel, természettel próbálkozz csak tovább szerintem előbb-utóbb összejönne....
2015. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Uhh! Az a helyes írás bocs miatta. A második szerintemet ne olvasd hozzá
2015. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nyilvan elobb-utobb osszejone de mar egy honapja itt "szenvedek"
2015. máj. 19. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!