Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy iphone 5S készülék....

Adott egy iphone 5S készülék. Rengeteget fotózok vele, sokat használom, elégedett vagyok. A probléma egészen érdekes, sokat keresgéltem, de sehol semmi hasznosat nem találok. Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
A mac szerint 2 gb-nyi kép van rajta (907 db). A telefonban a beállításoknál a használat alatt szintén 2,1 GB-ot ír felhasznált adatmennyiségként a képeknél. Akárhogyan is nézegetem, akármit is törölgetek,45 db kép van a telefonom. Ezeket meg is szeretném tartani. Hol a jó égben lehet a többi 900 ami csak a helyet foglalja?! Sehol semmi mappát nem lelek már rajta, tényleg csak 45 kép maradt. Próbáltam azokat is letörölni, és újra rakni, de akkor is rajta maradt 800 valahány kép. Tanácstalan vagyok.Nem lehet smilet írni,pedig szomorú vagyok,hogy nem találom mit csinálok rosszul!!
2015. febr. 7. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
dobd ki az ájfost és vegyél egy normális telót.
2015. febr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
be van kapcsolva a fotóstream? mert akkor az oda feltöltött képeket a telefon is tárolja, ha jól tudom.
2015. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Van nemrég töröltek mappa ahova a törölt képek videók kerülnek és 30 napig vissza tudod állítani mintha kisem törölted volna. Innen töröld ki véglegesen. :)
2015. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mennyi szabad időd van kedves első válaszoló,nagyon köszönöm a teljesen hasztalan és hozzá nem értő kommentet. :) 1 éves a telefonom és maximálisan meg vagyok vele elégedve. ;)

A nem rég törölteket is töröltem,a fotóstreamnek pedig máris utána szaglászok!! :) Ez nem jutott eszembe!

2015. febr. 8. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!