Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti mennyi esélyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyi esélyt adnátok egy ilyen pasinak mint én mert még eddig egy barátnőm se volt és nem tudom hogy mi a baj velem? (jellemzés lent)

Figyelt kérdés

belső:szeretek kosarazni, motorozni, a haverokkal lenni és szeretem az állatokat


külső: kb. 180cm, 65kg, rövidebb barna haj, barna szem, átlagos testalkat

16/F


2015. máj. 20. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled, ahogy a külsődet leírtad, de akkor inkább abban gondolkodj, hogy:

A)Rossz helyen keresgélsz

B)A belső tulajdonságaid nem olyan szimpatikusak...

Szerintem inkább az A), de akkor "nézelődj" máshol :D ;)

2015. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet, de az a baj hogy nincs olyan nagy ismeretségem és így nem nagyon tudok sok helyen keresgélni, mivel idegen lányokhoz nem nagyon szeretek odamenni
2015. máj. 20. 17:05
 3/10 anonim válasza:
nekem sem volt még barátnőm soha sem, valamiért értéktelen vagyok 21/f
2015. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyan olyanok a paramétereim, mint neked. Csak nem barna a szemem, illetve egy évvel fiatalabb vagyok...

Igazából úgy osztom az eszet, hogy nincs barátnőm..

Tanulj meg bókolni. Igazán azt vettem észre, hogy van egy egyszerű taktika. Igazából ha jó csajt választassz, akkor csak egy hét az egész. Ha kölcsönösen bejösztök egymásnak, akkor csak megismered felületesen, gyűjtesz témákat, aztán elhívod randizni és kész...

2015. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát könnyű ezt mondani csak elfelejtettem írni hogy egy kicsit...nagyon nehezen tudok beszélgetni az emberekkel a haverokat kivéve
2015. máj. 20. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Tanulj meg beszélni. Nem nehéz, mikor előtted áll egy jó csaj nem a csöcseit kell nézegetni és zavarba jönni. Én arra gondolok, hogy nem nagy cucc az egész, ő is csak ember...

A csajok nem szeretik, ha valaki punci... Ja és ismeretlen csajoknál próbálkozz! Én mindig vagy azt hallom vissza csajoktól, hogy milyen úriember, vagy hogy milyen bunkó vagyok. Például előző csaj, aki kellett őt a gentlemanségemmel nyűgöztem le, meg azzal, hogy máshogy máshogy állok hozzá, mint a többiek. Szóval bármit megtettem volna neki/érte, de nem estem hasra tőle és nem változott meg a viselkedésem. Aki meg azt mondja, hogy bunkó vagyok az azért van, mert aki nem kell azzal nem fogok csak azért is visszafogott lenni, mert lány. Stimmt?

2015. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az ismeretlen csajokkal az a baj hogy 1:nem biztos hogy szinglik, 2:nem biztos hogy személyiségileg is tetszeni fog amikor megismerem
2015. máj. 20. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallottál már a nagy számok törvényéről? Esetleg, próbáltál már egy random csajhoz odamenni, hogy adja meg neked a telefonszámát, nevét, dumáltok egy kicsit? Nagyon nagy ördöngösség... Amúgy, meg már kb. a beszédstílusa után tudod, hogy kb. milyen...
2015. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam, és abból tudod mi lett? az egyik legjobb barátom most, ami nem feltétlen baj csak nem ez volt az eredeti terv.
2015. máj. 20. 20:26
 10/10 anonim válasza:
Én simán összejönnék veled. És a beszélgetéssel kapcsolatban pedig annyit tudok tanácsolni hogy ha elkezdesz valakit jobban megismerni annál könnyebb lesz utána.
2016. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!