Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan srác a világon, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kristabell kérdése:

Van olyan srác a világon, aki értelmes, intelligens és még jól is néz ki?

Figyelt kérdés
Sosem számított nekem a külső,nem vagyok ronda lány,mégis olyan srácokkal jöttem össze,akikkel kiröhögtek az utcán.De engem sosem érdekelt,amikor valakit megszeretek,mint embert,számomra külsőleg is vonzóvá válik.Csakhogy egy idő után minden pasi kimutatja a foga fehérjét,ez velük is így volt.Volt másfél éves és 9hónapos kapcsolatom is de mindnek kudarc lett a vége.Így hát elkezdtem rajta gondolkodni,ha a nem túl vonzó pasik is sokszor szemetek,akkor inkább legyen egy helyes srác,belsőleg ugyanaz a kettő.De ez persze csak egy röpke gondolat volt,ezek az ábrándok hamar szerte foszlottak,amikor elkezdtem ismerkedni.Mindentől elment a kedvem...ezek a srácok tapintatlanok,önzőek és nagyra vannak magukkal.Nem lehet velük jót beszélgetni,nem tudnak értelmest választ adni,vagy kellemes társalgást kialakítani.Biztosan van kivétel,csak nagyon nehéz rátalálni.Elsősorban nem a kapcsolatra hajtok,jelenleg csak ismerkedni szeretnék,aztán majd kialakul minden,max lesz belőle egy jó haveri kapcsolat,vagy egy barátság,esetleg szerelem.Segítsetek,pls!
2015. máj. 22. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen én vagyok a tökélets fiú, de te engem nem érdekelsz. Na meg amúgy is van csajom.
2015. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
77%

Értelmes, intelligens, és még jól is néz ki....

Szerintem te engem keresel. :-D

A felsoroltakon kívül még szerény is vagyok, és isteni a humorom!

Meg aztán szabad is vagyok, éppen most dobott ki a barátnőm.


Na jó, ezt inkább nem küldöm el.

2015. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
68%
Jaj, hát nem elküldtem mégis? :-(
2015. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha minden kapcsolatod kudarcba fulladt, akkor nem lehetséges, hogy nem csak a másik félben kellene keresned a hibákat?
2015. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze tuti az ő hibája -.-

Vannak olyan srácok, de csak kevesen és mindnek van barátnője :(

2015. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hm.. értelmes. Ez nem tudom mit takar, de általában mindenről eltudok beszélgetni, feltudok dobni témát szóval nem vagyok unalmas, de az az idióta fa* se aki mindenen röhög, mint egy óvodás. Intelligens?? Valamennyi biztos van, de nem ez a fő erényem, mivel többnyire az a lusta ember vagyok az iskolában, aki tanulás nélkül is minimum közepes és inkább szeret rájönni magától a dolgokra minthogy megmondják neki. Jól néz ki.. hát ez fogós :D mittudomén hogy jól- e nézek ki :). Ha nagyképű farok lennék simán rávágnám, hogy igen, de mindenki másként látja a másikat.
2015. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nekem is voltak rossz lépéseim,nekem is voltak hibáim,de amikor én láttam,hogy a másiknak valami rosszul esett,vagy össze balhéztunk,én az esetek többségében elismertem a hibámat,mert szeretetteljes kompromisszum nélkül nincs egészséges kapcsolat.Bocsánat,ha valakinek nem szimpatikus a meglátásom,de persze itt nem is lehet mindent leírni,nagyon sok infó kimarad,reggelig írhatnám a problémákat,de inkább megoldani szeretném őket,ezért írtam ki ezt a kérdést.Ismerkedni szeretnék,és akinek szimpatikus vagyok,vagy csak szeretne egyet beszélgetni,akkor írjon privát üzenetet,egy beszélgetés során majd ő maga is rájön a hibáimra és majd eldönti,el tudja-e fogadni őket vagy sem.A rosszalló megjegyzéseket pedig elviselem,hely van bőven,tehát elfér.Az egyetlen,ami kicsit bosszant,a nagyképű bejegyzések.Én azon a véleményen vagyok,hogy velem szemben az legyen nagyképű,aki TŐLEM olyan visszajelzést kapott,amiből azt érzi,hogy van rá oka.Aki pedig okoskodni szeretne,mert úgy érzi,ő a kapcsolatok ásza,attól szívesen megkérdezném,hogy akkor mit keres fent egy olyan oldalon,ahol az emberek tanácsot kérnek másoktól:)
2015. máj. 22. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Vicc ez a ember megkülömböztetés a szépség attól függ hogy kinek mi a szép, és persze kudarcba fulladt hát persze nem miattad aki olyan pasit keres aki mindenben 100% legyen.. gratula
2015. júl. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!