Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet egy ilyen...

Szerintetek lehet egy ilyen srác jófej, értelmes gyerek?

Figyelt kérdés
Szóval én egy normális, értelmes lánynak tartom magam, bár a kérdésemből biztos nem ez fog lejönni :D Az a helyzet, hogy megismertem egy srácot a neten, aki jófej, kedves, vicces, ez mind jó, de nekem azért az is fontos, hogy intelligens legyen. Lehet túl nagy elvárás.. :D Nem jár (és gondolom nem is fog) fősulira/egyetemre. Ezt még elfogadom, de egy csomó helyesírási hibája van, illetve sokszor ír úgy, hogy pl. "mien", amiből én úgy 14 évesen már kinőttem. Nem igazán jönnek be az ilyenek. Viszont annyira még nem ismerem, reménykedem, hogy különben egy normális srác, akivel komolyabban is lehet beszélgetni. Jelenleg még csak az ismerkedés megy, ami csak viccelődés, laza beszélgetés. De nekem fontos, hogy tudjak majd vele komolyabban beszélni. Persze majd meglátom, mi lesz, csak kíváncsi lennék, szerintetek mennyi az esélye, hogy egy normális srácot fogtam ki.
2014. okt. 29. 21:23
 1/5 anonim válasza:
Sokat elárul valakiről, hogyan beszél, ír, milyen stílusban kommunikál. Lehet csak zavarban van és emiatt viselkedik megmagyarázhatatlan módon, de lehet hogy kissé kuplungos az illető. Személyesen úgyis többet megtudsz róla. Azonban megjegyzem: lehetne benne annyi igényesség, ha már csajozik, hogy ne szlengben, hanem udvariasan, mégis lazán beszélgessen.
2014. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem ennél a résznél: "De nekem fontos, hogy tudja" a magyar helyesírás szabályait. :D

De amúgy nem csak a helyesírásából, hanem az írása tartalmából is következtethetnél.

2014. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy írjon rendesen, mert téged zavar.

Itt pl én is szépen írok, de mikor a barátaimmal chatelek minden mondatomba bele lehetne kötni.

2014. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az igényességgel van itt a baj. Tudja ő hogy rosszul ír ,de leszarja ,még így ismerkedési szakaszban is. Majd ne csodálkozz ha veled is így tesz majd. Tudja majd ,hogy neked valami rosszul esik ,de majd azt is leszarja.
2014. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is szólj neki, hogy próbáljon meg normálisan írni. Azért ismerkedési szakaszban bunkóság direkt hibázni és nem vall értelmes emberre.

Később már elnézhető valakinek a hülye írásmódja (mert mondjuk így szokta meg), de én a barátaimnak viszonylag normálisan fogalmazok és ezt várom el visszafele is.

2014. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!