Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet így valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet így valaha barátnőm? 15/f

Figyelt kérdés

Az alábbiak miatt sok lány nem kedvel:


Érzékeny lelkű típus vagyok.

Nem vagyok SWAG YOLO.

Nem vagyok izmos.

Nem kedvelem a verekedést (pl ha valaki tesz egy sértő megjegyzést nem méltatom arra hogy vitába szálljak vele,főleg arra nem hogy verekedjek vele.Figyelmen kívűl hagyom az ilyesmit).

Nem vagyok magas (168 cm vagyok).

Nem vagyok bulizós típus (Csak olyan bulikba megyek el ahol olyan emberek vannak akiket ismerek és kedvelek tehát disco-ba és ilyen helyekre nem járok).


Szerintetek ezekkel a tulajdonsággokkal van esélyem barátnőt szerezni?



2015. máj. 22. 14:35
 1/10 anonim válasza:
Persze, hogy lehet én is ilyen vagyok,sőt rajtam egy kis felesleg is van de volt barátnőm.
2015. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán. Csak nem találtad még meg az igazit. :)
2015. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
53%
Szerintem ez a normális, hogy ilyen egy srác.:D
2015. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Édes fiam..15 éves vagy..még nagyon sokat fog ez változni ne aggódj..
2015. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztosan rálelsz majd valakire, hovatovább személy szerint tökéletesnek talállak, pontosan az ilyen fiúk szimpatikusak.

14L

2015. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ezek mind igazak rám is :DD

mondjuk én múlt pénteken (életemben elösször) haverral killakikitt koncerten voltam :D

amúgy sportolsz valamit? Én heti 4x 25-30 km t tekerek (umf hardy3-al) meg bmxezek(épített)

És a lányok sokszor mondják hogy láttalak tegnap mittoménhol vagy hogy azta mit csinálsz meg ilyenek :D

2015. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok(voltam régebben), csak elkezdtem boxolni és a testemmel együtt a jellemem is megedződött. Mostmár meg simán elbeszélgetek bármelyik lánnyal....szóval sok sikert tesó...
2015. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én fél évig leszartam a sértéseket, és így már nem sérteget senki, mert látják hogy felesleges. Kezdj el vicces videókat gyártani, vagy vicces mémeket, mondj vicceket...

Ettől mindenki meg fog kedvelni téged is :)

2015. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Halloween Boszi ***** válasza:

Szerintem még azok sem kellenek.

Meglátod, pár év, minden csaj rájön, hogy a többség, akik a te ellentéted képviselik, annyit is érnek, és az olyanokra fognak mászni, mint te! :D

Sőt, a normálisak és igényesek már most. Csak maradj ilyen!!! :)

15L

2015. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Haver, ne aggódj! Azt mondom, te vagy a normális! :) Sokan szeretnének olyanok leni mint te! :) Maradj is ilyen, sokra fogod vinni! :) S persze, hogy lesz barátnőd! De az ő kedvéért se változzál majd meg! Csak ha te szeretnél! :) Szurkolok, hajrá! :)
2015. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!