Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy olyan sráccal akinek kicsi a mérete? (ki lehet elégíteni egy lányt 10cm-el? )

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

merev állapotban 10 cm?

huhh nemtudom nempróbáltam

2009. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
hány éves vagy ? nőhet még...
2009. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Először is én összejövök valakivel, aztán fogom csak megtudni, mekkora a mérete. Nem úgy keresem életem szerelmét, hogy végignézem az újságokat, és aki a legnagyobb @méretet írja...:D Szval ha szeretek valakit, akkor teljesen mindeggy, hogy mekkora neki. Amúgy meg nem a méret a lényeg, sztem tuti ki lehet azzal is elégíteni egy csajt. Én még szűz vagyok, de nem szeretném, ha nagy lenne az elsőnek, mert félek, hogy fájni fog... szval előnyöd is van vmilyen szempontból.:D
2009. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ki lehet.De ha fiatal még nőhet,és urológushoz kéne mennie.Ott segíthetnek talán.
2009. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Farokmasszás, önbizalom, idő.
2009. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
a hüvely hosszúsága 8-10-12 cm, tehát bőven
2009. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Hát, állítólag nem számít a méret...nekem ez sajnos nem jött be mint hipotézis. De ismerek olyat, akinek nem számít.

Szerintem te is próbáld ki, aztán kiderül. Ha sokáig nem működik, akkor válassz másik párt..Mi van, ha neked mégiscsak nagyon jó lesz ettől függetlenül is.

2009. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, akit azért hagytam el, mert kicsi volt neki, ennek ellenére zt mondom, nem a méret a lényeg. A mostani páromnak is kicsi, de ő tud bánni vele.:)
2009. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy passzoljatok egymáshoz. Ott is.
2009. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!