Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy lánnyal aki tetszik de még soha se beszéltünk csak láttam párszor és megtudtam a nevét?

Figyelt kérdés
Már volt egyszer barátnőm de akkor pont jó helyen voltam jókor hogy megismerhettem de ha ilyen helyzet nincs akkor nem tudom mit kellene tennem. Csak úgy egyszer odamenni hozzá és megszólítani nem akarom mert az úgy égő szernintem. Fogalmam sincs mit kellene tennem. Talán a facebookon kellene bejelölnöm és ha visszajelöl akkor írni neki hogy tetszik nekem és meg akarom ismerni?

2013. márc. 26. 16:15
 1/2 anonim válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok mint te csak annyi különbség hogy én már elértem odáig, hogy bejelöltem és írtam rá...

Szerintem te is próbáld meg :)Bár igaz én nekem nem jön össze de hátha neked igen :)

2013. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jól gondoilod úgy téynleg égő, ha túl hamar akarod akkor ráfázol, idő kell míg találsz egy oylan élethelyzetet amikor van ürügyed megszólítani, és ha adod a lazát, nyugodt és vicces vagy akkor felkeltheted az érdeklődését apránként,a z első benyomás nagyon fontos
2013. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!