Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mutassam ki a fiúknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki a fiúknak, ha szimpatikusak és ismerkednék velük? 15-17 évesekre gondolok. Priviben is írhattok esetleg.15 l

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Előszöris úgy, hogy egyszerre többel ne ismerkedj kapcsolat céljából, mert senki nem szereti, ha valaki több vasat tart a tűzben.


Szemezz velük, mosolyogj rájuk. Vagy menj oda hozzájuk.

2015. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És, ha van barátnőjük?
2015. máj. 23. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon csak az nem szabad akin fekszenek drága, egy lánynak rohadt könnyű dolga van pasizás terén. Ha nagyon jól nézel ki annyiból áll az egész hogy amikor egyedül van és nem látja senki odamész hozzá és lesmárolod. Ha nem vagy olyan elbűvölő de van mire büszkének lenned ez egy beszélgetéssel hosszabb folyamat, ha egyáltalán nem vagy szép, ne legyenek nagyok az elvárásaid, nagyon ritka az hogy egy csúnyácska lány mellett egy adoniszt látunk, viszont annál gyakoribb hogy egy viszonylag csúnya srác mellett egy szépség ragyog. Aki esetleg vitatná azt amit ide leírtam a leányzónak, nézzen magába és ne álszenteskedjen :D

18/F

2015. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy mosollyal nagyon sokat el lehet érni, én ezt ajánlom. Ha hozzám odajönne egy csaj és lesmárolna se szó se beszéd, olyan pofont kapna, hogy a takony menetet vágna a nyakára...
2015. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ne zavarjon, ha barátnős a csávó. Adj finom jelzéseket, mosoly, szemezés, ha odamegy hozzád nyugodtan beszélgess vele, flörtölj. Vigyázz, amíg nem dobja a másikat, addig nincs puszi se, és érintés se. Viszont ha "incselkedsz" vele és nem nyit, akkor pár alkalom után hagyd abba, elutasított! A további már gusztustalan nyomulás lenne, zavaró, idegesítő.

Ha nincs barátnője, akkor te is odamehetsz hozzá dumálni és nyugodtan mehetsz kicsit messzebb is a flörtben :)

2015. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Az is gusztustalan nyomulás, ha valaki úgy nyomul valakire, hogy tudja, hogy van valakije. Legalábbis én képes vagyok tiszteletben tartani, tőled meg meneküljön mindenki,akinek van párja :)
2015. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!