Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan emo boy aki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan emo boy aki a lányokat szereti?

Figyelt kérdés

szeretnék végre megismerni egy olyan fiút aki olyan mint én

14/emo girl



#emo #kb16
2015. máj. 23. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Már minden srác #páwaswagyolo az emo fiúk kihaltak :(
2015. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Hála az égnek, nem mintha a páwák olyan jók lennének de jobb mint az emo, rohadt emosok. Olyan halálos stilusuk van, mint aki depressziós, feketében járnak festik magukat, az arcukat nem látni. Ha meg akarnak dögleni akkor lőjjék fejbe magukat.
2015. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom a tini korosztály hogy van vele a pasik közül, de ez a Goth stilus a pasik többségének nem jön be. Izgalmas egy darabig, de nehéz azonosulni vele. szerepjátéknak elmegy egy ideig, de mint életérzés és stilus kicsit egysíkú és unalmas egy olyan lánnyal foglalkozni aki az életben a halált keresi.
2015. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyit még az előző hsz-hez, Hogy viszont érdekelne a dolog, hogy vajon egy lány, aki egyébként az elmúlást tartja az élet értelmének, vajon mit vár egy olyan sráctól, aki viszont boldog életet szeretne magának, de ahhoz hogy az élete boldog legyen azonosulnia kellene ezzel az életérzéssel, ami viszont alapjaiban kizárja az elégedettséget, és a boldogságot. Igazából az nem világos, hogy pontosan hogy tud tervezni egy tartós kapcsolatot úgy, hogy az elmúlást várja.
2015. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi-köszi hogy így oltogatjátok az emósokat :). Még mindig az mint a mai páwadivat. Nekem írhatsz ha gondolod, bár én már 19 éves vagyok és 2-3 éve hogy elhagytam ezt az emos stílust :). Már csak a hajam olyasmi, meg a zenei ízlésem is inkább a metal, metalcore, deathmetal stbhez igazodik mostanában.
2015. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én még a lányokat szeretem :P

És emonak is tartom magam.


18/f

2015. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
van,,
2015. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régi kérdés vágom, de van :)
2017. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!