Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért hiszik azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért hiszik azt, hogy barátkozni akarunk velük?

Figyelt kérdés
Miért hiszik azt,hogy azért vagyunk velük kedvesek meg azért akarunk velük lenni,mert barátkozni akarunk?Fel akarjuk szedni,meg ágyba vinni,nem barátkozni..

2015. máj. 24. 13:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért kerülsz ilyen helyzetbe mert hülye vagy. Szerinted gondolat olvasok a lányok? Persze vannak akiknek még a leg egyértelműbb jelnél sem esik le, na de mégis mért kéne nekünk minden közeledő pasival kapcsolatba túl fantáziálni, hogy biztos akar valamit. Bezzeg ha egy lány úgy áll hozzá hogy ,,biztos tetszem neki" biztos hogy ő koppan. Ha nem tudsz felé olyan gesztusokat tenni ami egyértelművé teszik a vonzalmad, azon kívül hogy fogdosod egyszerűen mond meg neki. A kommunikáció mindenre megoldás.

Természetesen a lánynak is lehetne annyi esze hogy rá kérdez, de nehogy már a másikra fogd rá, ha te is ugyan olyan hibás vagy.

2015. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,ha egy lány rámír a Facebookon akkor én már biztos vagyok benne,hogy azét ír,mert tetszem neki.:D
2015. máj. 26. 21:04
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor vagy te fantáziálod túl, vagy olyan idióta lányokat fogsz ki akik akarnak tőled valamit aztán meg elő állnak egy olyan lehetetlen dumával hogy csak barátságra gondoltak. Ez esetben, amit nem tartok valószínűnek, azért vagy lökött mert még képes vagy filózni azon hogy komolyan mondták-e. Vagy egyszerűen csak arról van szó hogy akarnak tőled valamit aztán meg azt mondják hogy csak legyünk barátok (lerázás) ami rohadtul nem egyenlő avval hogy azt hiszik csak barátkozni akartál velük... ezt a kettőt nem is értem hogy lehet összetéveszteni.

Más eshetőséget nem látok.

2015. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!