Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a helyzetben mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mennyire lenne úgymond "gáz" felregisztrálni Tinderre és ott próbálkozni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még sohasem volt barátom, csókolózni sem csókolóztam még. Nem vagyok egy szépségkirálynő-típus, de csúnya sem. Olyan.. átlagos. Arra gondoltam talán kipróbálnám a Tindert, hátha rám mosolyog a szerencse és valaki engem is észrevesz.

2015. máj. 24. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Hát, a Tindert én nem ajánlom neked, hogyha olyan embereket akarsz keresni, akik csak simán ismerkedni akarnak...

A Tinder leginkább szexpartner-kereső, és ha nem volt még barátod és nem csókolóztál, tényleg nem ajánlom. Nem gáz a dolog, kíváncsiságból letöltheted, de szerintem ott csak a szexre mennek legtöbben.

2015. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Hát, akkor nem valószínű, hogy letöltöm. Mindenesetre köszönöm a választ! :-)
2015. máj. 24. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy sosem bíztam a társkereső oldalakban.

Hogy szép vagy-e vagy sem, ez egy elég komplikált dolog. A lányok úgy gondolják, eléggé meghatározó a külső, viszont úgy gondolom a szépség egy relatív fogalom ami mindenkinél mást jelent.

FAKT! A szerelem minden egyes lányt megszépít.

2015. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sem volt még barátnőm,írj vagy küldj képet :) 18f
2015. máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
noni ??
2015. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!