Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Van hasonló tapasztalatotok? Érdemes lenne még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliból aki nagyon megtetszett, így elhívtam sétálni. Voltunk is háromszor és egyre jobban tetszett, mivel nagyjából ugyanúgy szemléljük a világot. A harmadik találka után el akartam hívni egy újabbra, de sajnos nem tudta megmondani, hogy akar e velem jönni. Pár napig hagytam, hadd gondolkozzon a dolgon, majd elhívtam, hogy beszélgessünk. Tudta, hogy nem barátkozni szeretnék. Azt mondta, hogy ő most nem akar kapcsolatot mert fiatal, meg sok a dolga mostanában a suliban, meg minden. Szóval lekoptatott. Azt mondtam, hogy tiszteletben tartom a döntését. Ez egy hete volt, azóta próbálom kiverni a fejemből, de nem megy (nem vagyok szerelmes, csak nagyon nagyon tetszik). Amikor találkozunk mindig mosolyogva köszön, néhány szót beszélgetünk és ugyanolyan rendes velem mint azelőtt. Szerintetek érdemes lenne még próbálkozzak, vagy hagyjam békén úgy se fog történni semmi. Amíg nem mondjátok meg, ti mit tennétek, addig nem fogok megnyugodni, szóval várom a segítségeteket! Ő 15, én 17 éves vagyok.

2015. máj. 22. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szépen bekerülsz a barátzónába. Ott maradsz egy ideig és vársz. Ha lesz egy pasija és azzal szakítanak, akkor sokat fog beszélni veled (mivel jó barátok maradtok). És akkor fogja magában szépen lassan realizálni, hogy te milyen rendes srác vagy.

Akkor fog fellépni a barátság extrákkal szituáció, mert nem merné elrontani egy kapcsolattal az eddigi viszonyotokat. Szóval lehet a barátnőd egy ideig, de szerelem nem lesz belőle (mint már te is írtad).

2015. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, de nekem már az első találkozást is visszautasította a lány. Viszont azóta is tartjuk a kapcsolatot (bár ez igazából nem nevezhető semminek), ezért majd valamikor mégegyszer megpróbálom nála a dolgot, ha akkor is nemet mond, hát akkor a franc essen bele. Persze nekem is nagyon rossz érzés ez a helyzet, de hát sajnos az ő döntése, ez ellen meg nem tehetek semmit. Szóval fel a fejjel neked is, remélhetőleg majd mindkettőnknek több szerencséje lesz a későbbiekben :)
2015. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítanék: érzem, hogy beleszeretnék, csak három találkozó az túl rövid idő hozzá.
2015. máj. 22. 20:08
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem a barátja, hanem a fiúja szeretnék lenni. Érdemes próbálkozzak? Ha nem akkor inkább hagyom, mert ez így csak szenvedés nekem (nagyon szar).
2015. máj. 22. 20:29
 5/7 anonim válasza:
Legyél vele kedves, udvarias, ha bejössz neki, úgyis megkeres.
2015. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Talán, tényleg csak időre van szüksége.
2015. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy igazam van de szerinzem "Barátzónázva lettél" onnan pedig tudtomal nincs kiút. Mindenesetre ne erőltesd ha már egyszer nemet mondott, adj neki időt.
2016. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!