Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek pasit?

Figyelt kérdés

Eddig meg nem volt. Nem vagyok a legrondabb, osztalyombol is vannak rondabbak. Nem tudom mit kene tennem. Ertelmes valaszokat kerek.

14/L


2015. máj. 26. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
legyél még rondább akkor lesz esélyed
2015. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
ne legyél energiavámpír
2015. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
pakold ki a melleid (ha van) a facebook profilképeiden.
2015. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Interferencia ***** válasza:

Nem késtél még le semmiről. :)


19/L

2015. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyok az igényeid irj ki egy ismerkedős kérdést.
2015. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj :)

16/f

2015. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem írhatsz 14/F
2015. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Először is nem ártana tisztáznod magadban, hogy milyen "pasit" szeretnél. Aztán el kellene járni olyan közösségbe, ahol vannak olyan típusú srácok. Ismerkedj meg velük, ne bánj velük lekezelően. Ha valamelyikük meg szeretni ismerni és tetszik is, próbálj meg természetesen viselkedni vele, barátságosan, kedvesen. Mosolyogj rá ha ránézel, ha látod hogy egyedül van épp, próbálj meg odamenni hozzá és beszélgetést kezdeményezni vagy ha ő vesz észre és odamegy hozzád bármilyen nyűgös napod van is, lehetőleg ne zavard el melegebb éghajlatra.


Ha megismertétek egymást nagyjából próbálj meg találkozni vele. Töltsetek együtt annyi időt amennyit lehetséges, de ne akaszkodj rá. Ha megkedvel és úgy érzi nem utasítod el úgyis keresni fogja a közelséged.


Ez nem feltétlenül kinézet kérdése, hogy találj magadnak pasit. Persze van olyan amelyiket a kinézet érdekel, de azokat kerüld amelyek ettől teszik függővé azt, hogy melyik lánnyal állnak szóba.

A lényeg a közvetlenség és az hogy ne legyél elutasító vagy akaratos.

Na és persze ne a herceget keresd fehér lovon, mert ez a valóság, nincsenek tökéletes emberek. Az elvárásaid legyenek reálisak (és ezzel vissza is érkeztünk oda, hogy először tisztázd magadban azt, hogy mit szeretnél megtalálni egy pasiban).


Nagyjából ennyi.

2015. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Viselkedj úgy ahogy mi hallgass olyan zenét legyen olyan szöveged ismerd a focit , stb
2015. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolso valaszoll: koszonom. Sulin belul gondoltam. Jovore megyek kozepsuliba es inkabb majd ott szeretnek. Csak nem tudom hogyan, mert eddig se jott senki oda hozzam. Bar pl bufebe se igazan megyek fel.
2015. máj. 26. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!