Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én szedek össze ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szedek össze ilyen lányokat?

Figyelt kérdés
Kérdés. Mit csinálhatok rosszul? Ha rá írok valakire pár mondat után abba marad a beszélgetés. (Tudjátok: látta nem ír vissza) Ha élőben ugyan így van... Már kezd enyhén idegesítő lenni. Mindig ez van. Vélemény? 18/F

#nők #probléma #abba marad
2015. máj. 26. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van... jól van fiatalabb vagyok de én meg mindenki szerint unalmas vagyok... de nm tom de kicsit hasonló helyzet szerintem...
2015. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csúnya vagy vagy a stílusoddal van gond én ha elkezdek valakivel beszélgetni neten az fél évig biztos tart + élőbe se koptattak még
2015. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagy bő beszédű csiszold kicsit a tudásodat
2015. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó h nem volt bnőm még mert volt. Félre ne értsétek :-D Nem tudom magamról meg mondani h csúnya vagyok-e mert mindig helyesnek mondanak mondjuk a hátam mogott is és vissza hallom szval passzolok. :/
2015. máj. 26. 19:34
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 ha ismernél azt mondanád én vagyok szamár a Shrekből :-D
2015. máj. 26. 19:36
 6/7 anonim válasza:
Lehet nem tetszik a lánynak a stílusod. Vagy csak nem tud mit írni, ha elakad a beszélgetés, kérdezz tőle valamit, amure muszáj válaszolnia. Ha látta, de nem válaszol, szerintem vagy kérdezz még valamit a témában, vagy írd le a te álláspontodat, ha ezután se ír, akkor hagyd... Az élő beszélgetés meg valakinek nehezebb... Én például a barátommal már egy hónapja írogattunk egymásnak mire találkoztunk. Írásban már teljesen feloldódtam, mindenről tudtunk beszélgetni, de amikor először találkoztunk, meg se mertem mukkanni. Harapó fogóval kellett belőlem kihúznia, hogy egyébként hogy vagyok... XD szóval ezzel is lehet számolni, ha esetleg nem megy a lánnyal a beszélgetés...
2015. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi már úgy meg oldódott minden :-)
2015. máj. 31. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!