Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért állandóan a legdurvább,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állandóan a legdurvább, legnehezebben megszerezhető lány kell nekem?

Figyelt kérdés

Szóval adott vagyok én, ilyennek mondanak:

Sokszor dicsérnek, hogy jol nézek ki, kézilabdázok, majdnem mindenki ismer, hangszeren is játszok, humorom az azt mondják kiváló.


Na és ÉÉN hülye eddig csak olyan lányokat akartam meghódítani, akiket senkinek nem sikerült még. Fogalmam nincs miért. Nem azért mert nem akarnak kapcsolatot és nem is mert lezbik vagy ilyesmi.. egyszerűen fogalmam sincs miért. (17 évesekről van szó) Ja és az összes olyan, hogy mindenki utánuknéz...

Nekem sem volt még barátnőm, pont ezért, mert mindig a legdurvábbakat hajtom.

Valaki valami segítséget tud adni?

Nem vagyok egy ismerkedőkirály, senkivel nem tudok ELKEZDENI beszélni normálisan.



2015. máj. 26. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Utolsó sorodban megfogalmaztad a válaszod arra hogy miért nem jön össze soha. A kérdésedre a válasz egyszerű: mert egy idióta vagy :) kicsit lentebb adod az igényeidet egyből lesz barátnőd, és lehet hogy különb lesz mint az általad felvázolt csúcsnőstények.

18/F

2015. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell, ez mindig is így volt, mindig is így lesz. Ezt már kiskorunkban is mélyen magunkba szívtuk. Több különböző esemény zajlik ilyenkor egyszerre a háttérben, amikor az elérhetetlen után vágyakozol
2015. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez így lenne senkinek se lenne senkije, ne hidd, hogy ha lejjebb adod az igényeid simán találsz valakit, a nagyon dagadtak és rondák kivételével az összes csaj ilyen manapság, elment a kedvük a párkereséstől, egyedül akarnak lenni egy életen át a mai lányok.
2015. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!