Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 12-14 éves lányok, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-14 éves lányok, milyen fiúk tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok,és kíváncsi vagyok kinek milyen fiúk tetszenek!privátban is írhattok,ha ott szeretnétek!

2015. máj. 29. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Lényegében "bármilyen"...

Azt ott helyben látom :D

(Szóval, ha leírom, hogy pl.:sötét hajúak, kék szeműek, lehet, hogy az egyik ilyen adottságokkal rendelkezik, mégsem tetszik...)

Ma például egy szőkés hajú, szemüveges, soványabb fiút láttam, akire a barátnőim azt mondanák, hogy nagyon csúnya, de szerintem nagyon cuki volt, járnék is vele (kinézet alapján):D

Ellenben általában a sötétebb hajúak jönnek be, szóval egyénfüggő :)

2015. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Írd le hogy nézel ki lehet privátba is
2015. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
25%
pávák
2015. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Számomra fontos az intelligencia, legyen jó társaság, egy kis humor sem árt, de mindenek felett legyen nagy lelkű, kedves, céltudatos és pozitív ember.

Külsőre legyen ápolt, adjon magára, ha jó a stìlusa (nem páwa), azért nálam pluszpont jár :)...

13/l

2015. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A barna rövid hajú, szemüveges, intelligens, kocka (nem az a napi 24 órában nyomom az xboxot azért), sportos,gitáros fiúk..

14/L

2015. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja és legyen kicsit perverz,és humoros:)

14/L voltam

2015. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legyen intelligens,ne nekem kelljen mindik kezdeményezni,szeressen,rajtam kívül ne legyen másik 3 baratnője,le legyen se páva se divatrocker,jó ha humoros,legyen nyitott és őszinte.

Külsőre meg csak annyi,hogy vonzzon,jó kisugárzás,ne legyen páva se divatrocker,se buz*s.

Amugy van egy fiú,3 éve ő tetszik,rajta pont az tetszik,hogy mindig le tudom olvasni az arcáról az érzelmeit,és olyan jó kisugárzása van,es egyszerűen elmondani sem tudom,mi olyan csodálatos benne.Neki barna rövid haja van,barna szemekkel,izmos,de nem tulságosan,csak amennyire edzésen megizmosodott.

2015. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Figyelj, a lényeg (nálam legalábbis), hogy már túl legyen a korral járó idiotizmuson. Ne haragudj, de ilyen korban a fiúk 90%-a alkalmatlan párkapcsolatra. Ilyenkor lárszik meg leginkább, hogy a lányok hamarabb érnek. Jó, nem akarok a szocializációs folyamatokról papaolni, tehát visszatérve: legyen magasabb, helyes (persze, értem en, hogy ez sokat nem mond, de nem tudom máshogyegfogalmazni, kell, hogy vonzzon),lehessen vele beszélgetni, szeressen, de legyen magánélete, haverjai, társasága. Sokat nyom a mérlegen, ha a fiúk bírják ( de lehet másképp is). Egyszerűsítve:kell kinézet, stílus, kisugárzás, megnyerő kommunikáció.

Bocs a regényért és a megfogalmazásért!

Remélem, azért tudtam segíteni!

13,5 L

2015. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kívül: Barna haj, barna szem. 170 cm körül, vagy a fölött. Cuki mosoly amitől elolvadok.:3 Őszinte tekintet. Se nem csont sovány se nem kövér.

Belül: Legyen velem mindig őszinte. Ötletes. Mindig nevettessen meg, imádom a jó humort. Perverz egy kicsikét... :D Legyen saját akarata. Mindig, mindig álljon ki mellettem.

2015. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a magas izmosabb srácok jönnek be, legyen vicces és kellőképpen perverz. 14/L
2015. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!