Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy 14 eves lany aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 14 eves lany aki nagyon tetszik.17fiu ?!

Figyelt kérdés
Gyonyoru haja van, gyonyoru arca tokeletes dekorativ alakja...A mosolya ahogy nez, verhetetlen stilusa van..Ahh de a kinezete hagyam..Ajaj de a szemelyisege nagyon megfogodt..Nem tudom hogy mit tegyek...egyszeruen annyira tetszik ,hogy megbolondulok.Ha ideges vagyok akkor eleg csak ramneznie es megnyugszok, ha szomoru vagyok felvidit, ha bajom van segit, ha gaz dolgot tettem leoszt, meg meri a szemembe mondani ,hogy ha nem tetszik neki valami...Ugy erzem hogy kiegeszit engem.Nagy hiba lenne ha tobbet akarnek egy 14eves hangsulyozom ERETT lanytol?!Ez nagyon beteges?Irnatok nekem legyszives velemenyeket?!Help!
2015. máj. 30. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, a megbolondulás már megtörtént. Ugyan mi lehetne még?
2015. máj. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Halloween Boszi ***** válasza:

Nincs ebben semmi beteges. Különösen, ha érettebb a koránál. :) Szerintem nem érdemes emiatt idegeskedni, viszont ha szeretnél tőle valamit (nyilván igen), és ez kölcsönös, tekintettel kell lenned arra a 3 évre, ami elválaszt. Ha viszont ez részedről rendben van, nincs semmi akadálya a dolognak. :)

(Amúgy, szerintem ha így aggódsz emiatt, pláne oké a dolog... :D)

2015. máj. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért annak nézz utána hogy nem bünteti-e a törvény ilyen fiatalkoruval
2015. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Halloween Boszi ***** válasza:
Amíg 17 éves, nem bünteti. Ha már 18, és a lány szülei nem tudnak róla, meg persze olyat tesz/tesznek, akkor elővehetik.
2015. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tévedés, 14 felett nem bünteti. Amire te gondolsz, az 12-14 éves korig van, akkor csak 18 alatt nem büntetendő.
2015. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!