Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy nálam 5 évvel idősebb fiú tetszik nekem?

Figyelt kérdés

ELkezdtünk a neten chatelni. Több mint 2 hónapja beszélgetünk. NAgyon megkedveltem. De sajnos az az 5 év korkülönbség.

Ti mit gondoltok erről??


2015. máj. 28. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
semmit ne mások elvárásai szerint akarj élni élj úgy ahogy neked jó
2015. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
ha nem vagy idősebb mint 18 akkor szerintem gáz
2015. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért kellett lepontozni a válaszomat? A kérdező a véleményünket kérdezte, elmondtam. Attól függetlenül, hogy nem olyan választ adtam, mint amit hallani akart(/atok) a vélemény haasznosságát nem lehet mérni, csak kiátlagolni az össszességüket. 2# voltam.
2015. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ne másoknak akarj megfelelni, a fő, hogy TE legyél boldog.
2015. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha 12 vagy, akkor gáz.
2015. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok. ez így ciki vagy gáz?
2015. máj. 29. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem pont belefér.

És szerinted gáz? Ha felmerült benned, akkor talán igen.

2015. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem az hogy felmerült, csak a véleményeitekre, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. :)
2015. máj. 29. 22:31
 9/9 anonim válasza:
Nem az! Csak vigyazz te egy 20 eves csavoval, mert lehet hogy csak mast akar toled! Nem rosszindulatbol mondom...Legyel ovatos, es ha szeretitek egymast akkor nem gáz!
2015. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!