Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi legyen ezzel a fiúval?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen ezzel a fiúval? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is, őszintén megmondom, ha szégyen, ha nem: 12/L vagyok, a srác pedig 14 - 15/F. Én ötödikes vagyok (év vesztes) ő meg nyolcadikos. Az udvaron, folyosón, vagy stb. helyeken látjuk egymást. Nekem eléggé bejön, és nézem is rendesen, Ő meg engem... ez nem tudom, miért van; külsőre... bevallom, kicsit korán kezdtem tinisedni, ezért a szokásosnál nagyobb a mellem, de a combom elég nagy (szerintem) és a fenekem lapos. Tehát vagy emiatt néz, bejövök neki, vagy azt nézi, hogy én mikor/mit nézek rajta.

A kérdés csak ennyi: mit kezdjek vele?

- odamenni nem merek.

- bejelölni Skype - on nem merem.

Szóval egyetlen megoldás, ha Ő jönne oda hozzám... ami nem túl valószínű.

Én ezen kívül mit tudok csinálni, hogy azért legyen valami?


(Ja, és légyszíves ne írjátok azt, hogy 12 évesen mit várok tőle, túl kicsi vagyok ehhez... stb. Mint mondtam, korán kezdtem tinisedni, nem is nézek ki 12 - nek... mások is mondták nekem, hogy vagy 14 - nek nézek ki.)

Köszönöm mindenkinek! <3

(Kivéve azoknak, akik hülye bu*ik, és csak szemétkednek majd itt... -.-)


2015. máj. 30. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hmm... nincs közös ismerösőtők ? Vagy ha együtt jártok tömeg közlekedésen és szabad mellete a hely ülj le mellé és kezdj el vele beszélni pl a mi sulinkba jársz? Stb. Hmm..esetleg büfében mellé álsz és mondod bocsi tudod mennyi a süti?
2015. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát, ezek közül semmi sem jó.

Nincs közös ismerős, én gyalog járok suliba, és büfébe se megyek...

2015. máj. 30. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Valami barátnő? Esetleg ha neked vagy neki vannak valamilyen kapcsolatai amik elérnek a srác osztályáig, akkor tudathatják vele, hogy bejön neked.
2015. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincsen nagyon kapcsolat... nyolcadikossokkal nem nagyon barátkozok. D:
2015. máj. 31. 11:22
 5/11 anonim válasza:
Mennyire számít menőnek? Mert a mi osztályunkból kiindulva, ha nagymenőn akkor nincs sok esélyed, viszont, ha aranyos, jó fej, akkor van esélyed. Közeledj hozzá, mosolyogj rá, köszönj neki, ha ő is mosolyog, meg kedves, akkor mehetsz tovább, beszélhettek egy-két szót, megkérdezhetsz valamit egy tantárgyból...
2015. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kihagytam, 8.-os lány vagyok, szóval valamennyire ismerem a 8.-os fiúkat.Előző voltam.
2015. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagymenőnek nem mondanám. Van pár menő nyolcadikos gyerek, de ő nem számít annak. Udvaron, meg a folyosón is két - három sráccal van, akik szerintem csípik. Ebből kiindulva szerintem jó fej. Mosolyogni mosolygok rá, és nézem is.
2015. jún. 1. 15:12
 8/11 anonim válasza:

o is visszamosolyog rad? ha igen nezz a szemebe 3 mp-ig majd kapd el a tekinteted ezt csinald meg nehanyszor, aztan meg probalj a kozelbe ferkoznivagy megkerdezni, hogy nem latta ezt es ezt a tanart aztan ha azta mondta nem akkor is mondhatod, hogy


te mondod: ja persze hisz te nem is ide jarsz


o mondja: dehogynem.


te mondod:ja mert sokkal idosebbnek nezel ki

es igy tovabb

2015. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, néha mosolyog, de az esetek többségében a szemembe néz, azt sajnos nem tudom megmondani, mennyi ideig, mert ahogy meglátom, hogy néz, elkapom a fejem... és ezt csinálom addig, ameddig ott van, ahol én. :/
2015. jún. 5. 14:33
 10/11 anonim válasza:
Tehat elkapod a tekinteted es nem nezel ra amit ott van?
2015. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!