Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy egy 16-17 éves lány komoly kapcsolatban legyen egy 24-25 éves fiúval? (8,5 év korkülönbség)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, úgy is néz ki, hogy bejövök neki. Tetszik, hogy komolyabb témákról is tudunk beszélgetni, és annak ellenére, hogy elég "lányok szívecsücskének" tűnik, elég sokat írt, hosszan. Viszont igen, félek, hogy csak egy vagyok neki a sok közül. Sok ismerősöm szerint ez a korkülönbség sok, mások szerint ha működik koztunk a kémia, belefér.


Mikor beszelunk, nem érzékelhető a korkulonbseg, de néha így írja nekem, hogy túl értelmesnek nézek ki, biztos 16 vagyok csak? Szóval néha szerintem rájön arra, hogy fiatal vagyok hozzá és ez feszelyezo, vagy nem is tudom.... Bizonytalan vagyok. :(


2015. márc. 8. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha éretten gondolkozol nem nézik a korodat, tapasztalat.
2015. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, csak figyelj oda, hogy amiért fiatal vagy a naivságod ne használja ki, és ha valami nem tetszik mondd el neki a véleményed, tehát ne az legyen mindig csak, amit ő mond ezzel a hatalma alá kerítve téged.

Szemét dolog az ilyen, én megjártam sajnos. Ismerd meg még jobban, mielőtt belevágnátok bármibe is.

2015. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha biztoslennél benne, h komolyan vesz, akkor nem kérdeznél minket

párom és köztem kb 20 év van, mégis működik a kapcsolat, de bennem fel se merült h egy lennék a sok közül

szóval el tudom képzelni, h komolyan vesz, de nem valószínű

2015. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mivel kerek egy napja ismerjük egymást, nem igazan ismerem.
2015. márc. 8. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, én az ágyon kívül nem hiszem, hogy hosszú távon sok mindent tudnék kezdeni egy középiskolás csajjal. Persze egy numera kedvéért átmenetileg biztos baromi nagy érdeklődést tudnék mutatni azok iránt a dolgok iránt, amik a lányt mozgatják, de erre nem lehet kapcsolatot építeni. Persze biztos vannak ellenpéldák, és kellő akarattal és jóindulattal működhet bármilyen kapcsolat. Kérdés, hogy aki felnőttként tinikre vadászik, abban mennyi van ezekből az értékekből.
2015. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én inkabb olyannak érzem magam,'mint egy huszonéves. Legalábbis a lelki világom olyan, az érettségi szintem is. Osztálytársaimmal nem is szeretek lenni, viszont van egy barati köröm, ami huszonévesekből áll (tánccsoport) és velük tényleg magam tudok lenni... Tehát így érzem ezt. Sajnos volt egy 2 éves viharos korszakomban, amikor volt egy "kapcsolat" szerusegem, de igazabol egy fiu zaklatása volt csak, talán akkor a naivságom egy részét elvesztettem. Már nagyon óvatos vagyok, nem szeretnék csalódni.


Exem 22 éves volt, vele is működött, vele más ok miatt lett vége, elköltözött külföldre.

2015. márc. 8. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:
persze,elképzelhető
2015. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Igen, ilyenek a huszonévesek, mobilisak, pörögnek ide-oda. Mivel már volt ilyen korú barátod, tudod mibe ugranál bele most is. Itt maximum általánosítást és közhelyeket találsz. Ne várd el tőlünk, hogy meghozzuk a döntést helyetted, hiszen nem győzöd bizonyítani a kommentelőknek, hogy már nagylány vagy ám. Akkor legyél az és dönts. Én annyi vagyok mint a példában hozott srác, és roppant olcsónak és szánalmasnak találnám magam, ha a diplomáimat, karizmámat, világ körüli utazgatásaim során szerzett tapasztalataimat arra használnám, hogy tizenhat éves tiniket szédítsek. Aki ezt teszi arról meg megvan a véleményem, ennyi.
2015. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!