Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14Évesen egy étteremben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14Évesen egy étteremben randizni milyen lenne?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 23:54
 1/9 opened paradise ***** válasza:
90%

Ha ki tudod fizetni,akkor szuper.

De nem menő,ha ott kell maradni mosogatni :D

2015. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifizetném ez alap csak a gyerekek inkább moziba vagy ilyen helyre mennek... csak erre nincs semmi ilyen... ezért gondoltam...
2015. máj. 31. 00:02
 3/9 opened paradise ***** válasza:
93%

Azzal operálj,amid van. De szerintem ilyenkor egy fagyi is jó.

Gondolom az csak van ott.

2015. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van de szerintem ez romantikusabb...
2015. máj. 31. 00:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntötted, hogy étterembe akarsz menni, akkor miért kérdezed? Egyértelmű, hogy te oda akarsz menni, másképp nem állnál ki ennyire mellette...menjetek oda, lesz, ami lesz, kidobni nem fognak.
2015. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy a barátod/barátnőd szereti az ilyesmit akkor egyértelmű :) milyen jellegű étterembe mennétek?
2015. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyenek vannak amugy étterem de van diszkórésze is stb...
2015. máj. 31. 00:33
 8/9 anonim ***** válasza:
a diszkórész jol jöhet, ha rossz a kaja vagy nem jön be neki az éttermesdi akkor lehet menni bulizni meg szétcsapatni a kaját :D
2015. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Első randin bőven elég egy fagyi meg egy nagy séta + ücsörgés valami szebb helyen. Egyszerűen nincs rá szükség, hogy nagyobb költségekbe verjed magad és normális lánynál úgysem az számít, hogy mennyit költesz rá.
2015. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!