Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találjam meg a számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjam meg a számomra megfelelő személyt? 18f

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm,csak gyerekkori szerelem,de most nagyon hiányzik egy olyan lány mellém aki megváltoztná az életemet,akit szerethetek és vigyázhatok rá :) De sajnos nem vagyok az a nagy társalgós személy aki mindig a társaság központjában áll,hanem egy kicsit a háttérbe szorulok,társaságban nehezebben ismerkedek,nehezebben szabadulok fel,de belülről egy erős személy vagyok aki nagyon tud szeretni és ha pl egy lánnyal kettesben vagyok sokkal jobban meg tud kedvelni mint társaságban. Kinézetemmel nincs gond,mások szerint (csajok szerint is) szép vagyok,kedves,aranyos,jó személy stb.. Eléggé izmos vagyok régebben edzettem,de már alapból is olyan voltam csak egy kicsit ráépítettem az edzéssel..Ezekkel a feltételekkel hol találjak barátnőt?
2015. jún. 2. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A Rákóczin.
2015. jún. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kulturalis helyeken. Muzeum,konyvtar kiallitasok

Az intelligens hosszutavu kapcsolatra vagyo nok ott vannak.

18/L

2015. jún. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia irj rám
2015. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés azt jelenti, hogy te előre akarod tudni azt az egy helyet, ahol megtalálod a lányt, akkor rossz kérdés. Mindenfelé kell mászkálni, társaságokba, klubokba, tanfolyamokra, koncertekre, diszkóba, mit tudom én. Az nem számít, hogy nem te vagy a középpontja minden társaságnak. A lényeg, hogy legyél sokat emberek között.
2015. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
írj rám :)
2015. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
GYakorin :ooo
2015. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, megtaláltad azóta?:DD
2015. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem :S
2015. jún. 23. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!