Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Többi lent.

Figyelt kérdés

19/L vagyok.

Már másfél éve nincs kapcsolatom. Még annyi se, hogy valakivel csak pár napig járok, mondjuk ilyet nem is szeretnék, nincs értelme, de másfél éve csak csókjaim voltak.

Nem akartam társkeresőzni, mert nem hiszem, hogy fiataloknak való. Tindereztem sokáig, de normálissal nem akadtam össze. Volt, hogy én írtam rá fiúkra, de nem is válaszoltak.

Az a helyzet, hogy élőben szeretnék ismerkedni, csak nem tudok. Bulizni meg bárokba járok, és ott szoktam beszélgetni fiúkkal, de sosem jutunk el addig, hogy tartsuk a kapcsolatot.

Most itt lesz a nyár, de nem tudom, mennyire fog megnövekedni az esélyem a szerelemre.


Ti mit tennétek? Keresgélnétek neten, kezdeményeznétek (amit én már unok), vagy várnátok, hátha majd egyszer leszólít valaki?


Nem ciki amúgy neten megismerni ennyi idősen azt, akivel össze fogunk jönni?


2015. jún. 2. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
SZia hát nem keresgélj a neten ha nem megy meny bulikba bár ünepségeke Tesco
2015. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sosem késő megismerni senkit, az unokatesóm bőven 30 fölött ismerte meg a későbbi férjét. Egyébként meg miért ne lehetne a társkereső a fiataloké? A Tinder mennyivel különb? Lehet, hogy nem látnak elég nyitottságot rajtad a fiúk, ezért is hagynak fel egy idő után a próbálkozással, vagy képbe jön nekik más. A másik dolog meg az, és ezt nem neked címezem, hogy sajnos a mai világban nagyon kevés az olyan ember, akik valóban érdeklődnek a másik iránt, és akikkel tényleg el is lehet normálisan, tartalmasan beszélgetni, lehet, hogy az általad megismert fiúk is ilyenek.
2015. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!