Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan fiú, aki egyszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki egyszerűen utálja, ha egy lány kezdeményez nála, és ha addig tetszett is neki, inkább elkerüli, kiábrándul belőle?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi
2015. jún. 2. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném
2015. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van, amúgy meg attól is függhet sokaknál, hogy a lány mennyire nyomulósan kezdeményez, az taszító is lehet.
2015. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem az a fiú hülye, aki utálja, inkább örülni kell ennek, amúgy se sűrűn kezdeményeznek a csajok, sajnos
2015. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát... Nekem meg csak az az 1 eselyem lenne ha egy lany jon oda hozzám mert én gyáva vagyok kezdemenyezni...


f

2015. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!