Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol tudnék lányként lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék lányként lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves biszex lány vagyok, és komoly kapcsolat céljából ismerkednék, de nem tudom, hol. Gondoltam bárokra, de egyrészt nem vagyok az a bulizós fajta, másrészt nem ismerek olyan bárokat, ahová kifejezetten nem heteró emberek járnak. Próbáltam társkeresőzni, de ott mindenkivel rossz tapasztalatom volt, az emberek általában csak szexet keresnek. Szóval valami ötlet, hogy hol lehet még ismerkedni? Előre is köszi.


2015. máj. 31. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
B meg lánykolesz
2015. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is komoly kapcsolatra vágyom 18 éves vagyok én is biszex de nem tudok én sem sehol ,járok szorakozni de semmi :/ nekem nem szex kell feltétlen hanem kapcsolat persze a kapcsolat fontos része ^^
2015. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alteregó egész elfogadható. Bár mivel meleg szórakozóhelynek indult, pasitúltengés van általában, de vannak lányok is!!

Ösztróra ne menjetek, iszonyatosan rossz!

A WOW-ról pedig sok jót hallottam! :)

18/leszbikus

2015. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!