Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
A nyár végén leszek 15, és kezdem a gimit. Nem szeretném, ha olyan lenne, mint az általános. Régebben 1-2 éve kb. minden táborban több lánynak is tetszettem. Én az arcomat sem gondolom csúnyának, és a legtöbben azt mondták (ez is 1-2 éve), hogy ,,helyes'' meg ilyenek. De idén az osztálytársaim nagyon sokat szekáltak, hogy nagy az orrom, meg, hogy milyen ocsmány vagyok, és ez persze rendesen elvette az önbizalmam. Ráadásul elég vékony vagyok 176 centi/50-52 kg, és nincs rajtam sok izom. Ha a nyáron eljárok edzeni, és izmosabb leszek, szerintetek van esélyen gimiben? Előre is köszi!:)

2015. jún. 5. 18:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ehez kép kéne...
2015. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esély a tanulásra? Az van
2015. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az ehhezt pedig 2 h-val kéne írni...nem szeretnék képet tenni, ezért a többség véleménye alapján vegyük helyesnek, igazából csak az orrommal piszkálnak pedig szerintem nem vészes. :)
2015. jún. 5. 18:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Tanulni is szeretnék, sőt már most is sokat szoktam, ugyan lesz idén egy 4-esem, de csak annyit mondtam, hogy nem szeretnék a "nyomi" szerepben lenni...
2015. jún. 5. 18:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nyáron elkezdesz edzeni, izmosodni akkor minden rendben lesz:) Írtad hogy tetszettél a lányoknak, helyesnek tartottak, szóval nem vagy reménytelen eset. A nagy orr miatt ne aggódj van akinek az tetszik, próbálj meg nem foglalkozni a szekálással mert ha figyelsz rá csak rosszabb lesz (mint ahogy írtad is).

Az adataid alapján tényleg nagyon vékony lehetsz, mindenképp csinálj valamit, amivel testesebb leszel:)

2015. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az, hogy járnék-e ilyen fiúval, kép nélkül kicsit nehezebb megmondani, de nem baj ha nincs kép, ugyis mindenkinek más az ideálja.


(#5-ös voltam)

2015. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!:)
2015. jún. 5. 19:02
 8/11 anonim válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy akinek nagy az orra annak más se kicsi. XD
2015. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:"DDD
2015. jún. 5. 19:14
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért gyík nem vagyok, szóval van izom rajtam, csak vékony a karom, és a lábam. :P
2015. jún. 5. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!