Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni, ha a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a lány, akit szeretek csak barátként szeret?

Figyelt kérdés
El kell felejteni örökre?

2015. jún. 5. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pia kell
2015. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Az elsőnek teljesen igaza van. A Pia enyhíti a lelki fájdalmaidat.

Amúgy nem szabad feladni. Nem kell elfelejteni hanem küzdeni kell érte. Van ilyen, hogy egy lány kéreti magát, nem tudja mit akar. Nem szabad feladni.

2015. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, próbálkozz...lehet hogy megváltozik errőlk a véleménye, és egy idő után többet érez barátságnál. (személyes tapasztalat)
2015. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne mondj le róla, inkább kezeld úgy mint ahogy a barátnőidet szoktad vagy a lányokat akikkel csak lefeküdni akarsz :)

A lényeg hogy ne tegyél meg mindent érte mert azzal csak rontod az esélyeid hogy férfiként tekintsen rád

Amúgy miért kerültél a barát zónába?

2015. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Én régóta szerelmes voltam belé.Redves voltam vele.Egyszer meg írt nekem a Facebookon és elkezdtünk "barátkozni".Én azt hittem,hogy kezdeményezni akar nálam.Amikor láttam,hogy más fiúk után futkoz,azt úgy fogtam fel,hogy "megcsal".Mindig nagyon féltékeny voltam.Ezért nem is hívtam el sehova,mert gondoltam,úgyis megcsal,talál nálam valami jobbat.De nehezen mondtam le róla,többször visszamentem hozzá és elmentem.De végül megszakítottam vele a kapcsolatot,már hónapok óta nem beszéltem vele.Igazából minden egyes tettét úgy fogtam fel,hogy tetszem neki.A franc se gondolta volna,hogy ez csak barátságot akar.Most jöttem csak rá utólag,hogy van ilyen,hogy "barátzóna".
2015. jún. 6. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Pont ez a baj hogy túl rendes voltál, akkor kerülhetsz barát zónába ha túl udvarias vagy mert azzal azt érezteted felé hogy bármit megtennél érte és elkönyvel egy puha p*csnek

Legyél határozott és férfias, ne pedig rendes

2015. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!