Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flórián!Aka Rusztem kérdése:

Van egy lány akit barátként néztem edigg de aszem szeretem! Szerintetek mit tegyek? Nem is tudom, hogy ő mit gondol!

Figyelt kérdés

#szerelem #barátság #nem tudom hogy szeret...
2015. ápr. 11. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ő is a barátjának tekint-e téged. Ha igen, akkor érdemes úgy próbálkozni, hogy legalább a barátsága ne vesszen oda, hiszen biztos jó ember. Én keresném a közös, egyedüli pillanatokat, de nem nyomulnék nagyon.
2015. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugi, én sem tudom, hogy mit gondolhat rólad...
2015. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Tanulj meg írni mielőtt beégnél nála
2015. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem mondd el neki!

1. Lehet,hogy ő is többet érez barátságnál

2. Lehet,hogy még ő sem jött rá,hogy szeret téged,és csak egy kis löket kell neki,hogy erre rájöjjön

3. Az is elképzelhető,hogy csak barátságot érez irántad,de ha igazán erős a barátságotok át fogjátok vészelni ezt az időszakot.Ha meg a csaj nagyon kiakad,és tönkre megy a barátságotok,akkor nem is voltatok igazán barátok (bocsi a sok szóismétlésért xD)

Szóval mindenképp mondd szerintem el neki,és ha rosszul reagál,akkor lépj túl rajta,akár milyen nehéz is.Nem tudom hány éves vagy,de biztos fogsz még találni olyan lányt,aki bejön,és talán ő is viszonozni fogja.

De azért szurkolok,hogy legyen bátorságod bevallani,és összejöjjetek :)

2015. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Am 14
2015. ápr. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!