Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs egy lány sem aki tetszen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs egy lány sem aki tetszene, de nagyon szeretnék járni valakivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Következő tanévben másik iskolába megyek, de tartok tőle, hogy ott se fog tetszeni senki, vagy ha igen nem fogja viszonozni az érzéseimet. És nem szeretnék társkeresőt használni, meg semmi ilyet.

2015. jún. 7. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak iskolaban lehet ismerkedni...
2015. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kuro Akuma ***** válasza:
31%
Hála istennek, hogy biszex vagyok mert a lánynak aki tetszett van barátja, de most egyre jobban összejöttem egy sráccal, olyan cukiiii ^^
2015. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló: kösz, de ezzel nem mentem sokra.

1-es válaszoló: nagyon köszi, fel is pontoztalak, de akkor hol lehet még ismerkedni?

2015. jún. 7. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell azt görcsösn keresni,majd a véletlen elhozza,amikor a legkevésbé számítanál rá.
2015. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, általában bekopog.

Én az 1. barátnőmet úgy szereztem, hogy ép a gép előtt ültem, mikor csengetést hallottam. Hát nem ő volt?

A 2. pedig úgy jött, hogy sétáltam ki a közértbe, mikor utcán épp leszólított a női ideálom.


Mit tegyél? Menj csajozni, strandra, bulikra.

2015. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát,velem már volt olyan,hogy mentem haza(lakótelepi társasházban lakom)és a ház elött lévő padon két csaj.Az egyik megszólított,valamit beszéltünk.Megkérdezte,hogy vagyok fent a Facebookon.Megmondtam,bejelölt és rámírt.Nem jöttem össze vele,de végülis én csesztem el a dolgot.


Volt,akit edzésről ismertem,az egyik haverom piszkálta,és akkor én is és elkezdtük piszkálni egymást és a végén beleszerettem.Kár,hogy nem viszonozta,de "BFF"-ek lettünk:/

2015. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csakhogy én egyáltalán nem vagyok vonzó.
2015. jún. 7. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!