Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elvetemült ötlet táncpartnerre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvetemült ötlet táncpartnerrel járni?

Figyelt kérdés
Versenytáncolok. A jelenlegi partneremmel mikor összekerültünk, nekem volt barátom, de úgy éreztem van valami a levegőben. Aztán ez abbamaradt, lebeszéltem magam hogy ez nem tisztességes. De most egyedül vagyok, és ő olyan megértő! Simán el tudom képzelni hogy valaha legyen köztünk valami, de nem akarom elrontani az úgymond táncos "karrierünket". Mit gondoltok, nagyon nagy hülyeség lenne? Tragédiaként kéne elkönyvelni, ha beleszeretnék? Előre is köszönöm!

2013. júl. 28. 23:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Bárhol be lehet csajozni/pasizni. :) Nem gáz, max ha kikosaraz s utána is vele kell táncolnod...
2013. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg, én mindenképp vele szeretnék táncolni! Csak közben egész helyes is... :o
2013. júl. 28. 23:58
 3/4 anonim válasza:
82%

Szerintem ne.A mi egyesületünknél van egy mondás: "az csak probléma ha belezúgsz a partneredbe."

Ès ez általában igaz is..

2013. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A téma korábbról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Én a 7. választ írtam.

A válaszhoz hozzátartozik, hogy a táncpartnerem a feleségem. :)

34f

2013. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!