Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek az szexi,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek az szexi, hogy minden este sírok a sötét szobámban, mert nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
19/F
2015. jún. 9. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... nem? Az hogy sírsz az önmagában nem rossz dolog, de hogy amiatt mert nincs barátnőd, hát az már egy kissé furcsa. Tegyél érte! Ne bömbölj, kis oroszlán:)
2015. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ez nem szexi, inkább szánalmas.
2015. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szexi. Miért lenne az?
2015. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az meg hogy ezt még el is mondod másnak és azt gondolod hogy ez szexi....picit szerintem gondolkodj el magadon és az életeden így 19 évesen.Minden bántás nélkül,ez elég szánalmas!:)
2015. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megértelek, pár éve nekem is volt ilyen időszakom, sajnos nincs más lehetőségeed, mint teperni és teperni, hogy egy csaj talán egy nap észrevesz és vonzódni kezd hozzád. Nekem így lett barátnőm, de már tudom, hogy semmi sem tart örökké és épp ezért kell kiélvezni minden egyes percet, amit a pároddal töltesz, és megőrízni emlékbe, hogy valami jó is legyen az életedben, ami életben tart és reménnyel tölt el.
2015. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy segélykiáltás szerintem, menj pszichiáterhez. Van ingyenes is, pl. a SOTE-n.
2015. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is egésznap csak otthon fekszem, de nem sírok mert nincs baratnőm mert tudom hogy ez az én hibám mert nem megyek sehova ismerkedni mert nem menne.... De nem tudok változtatni.


Sajnos egyedul kell majd leélnem az életemet mert sosem ismerkedem :(

2015. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

?

Ez egy lánytól se lenne szexi.

2015. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj :D én látom, hogy benned van potencia. Az ilyen szarkazmus intelligenciát igényel. Szóval ja ez király.Ha akarsz jó tanácsot akkor viszont részletezz, akár privátban is írhatsz nekem ha szeretnél.
2016. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!