Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, a szép mosoly, kedvesség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a szép mosoly, kedvesség, pozitív kisugárzás szexi egy lányban?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen vagyok, de mindenki cukinak tart, és azt nem túl jó dolog szerintem... Mármint, sok srác csak barátkozni akar velem.
2015. máj. 25. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legjobb!
2015. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen! az!
2015. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon is. A legtöbb pasit meg lehet ezzel fogni.

18/F

2015. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok és mindig pozitív visszajelzést kapok, odavannak ezért a pasik! ;)
2015. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a három tulajdonság mindent tud vinni igen...
2015. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Oh Yeaaah!

F/17

2015. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy az :) De nem értem miért veszik a lányok rossz néven ha aranyosnak/cukinak tartjuk őket. Szerintem ha egy lány aranyos az felér egy olyan szintű pozitív tulajdonsággal mintha valaki dögös lenne.
2015. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Alapból minden lánynak ezt kéne képviselnie kérdező! :)
2015. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az is kérdés, hogy hány éves vagy?


Mert lehet, hogy még olyan korú vagy, akit "csak" cukinak tarthatnak.

2015. máj. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"sok srác csak barátkozni akar velem"

Biztos vagy te ebben? :D

Mert tudod van egy olyan mondás, hogy a barát, akkor is barát, ha... Na, de nem folytatom, mert nem tudom hány éves vagy, még megrontalak. :D

Egyébként nem vagyok fiú, de ezt lányként is meg tudom mondani, hogy igen. Barátom imádja bennem ezeket, sőt rendkívül cukinak is tart, de ennek ellenére azért tudnék mesélni... :D

Komolyan, hány éves vagy?

2015. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!