Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet, ha tetszik valaki? 16/L

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy vissza húzódó,vagy átlagos.

Mert ha túl sokat mutatsz magadból akkor el határolódhat tőled,de ha pl, egy ilyen [link]

biztos tetszene neki, és nem is olyan ribizli stílus.

Második hogy közelében kell lenned, így akár milyen személy is, érezni fogja hogy te vonzódsz hozzá, és tetszik neked. Ne félj vele szót váltani, sőt kell is ha szeretnél vele együtt sétálni valahova, na meg ha olyan mindenre felfigyelek csak nőkre nem típus akkor észre sem vesz! Ne szégyelj semmit ami a szerelmedért, és boldogságodért teszel !! Soha!


27F

2015. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. jún. 10. 19:10
 3/5 IQNuQ válasza:

Az előző kommentelőnek igazat adok, de annyit még hozzáteszek, hogy ne a figyelmet hívd fel magadra. Beszélgess vele, keresd a társaságát (persze ne tapadj rá :D) de ne hívd fel magadra a figyelmed mert akkor már régen rossz ha nem téged vesz észre hanem azt akinek mutatod magad.. Ha tetszel neki, akkor úgy is tetszeni fogsz hogy önmagad vagy és nem feltűnősködsz, hanem szimplán beszélgettek. Tudom, hogy sablonszöveg, de igaz

igaz. Tapasztalat :) ha más vagy akkor hosszútávú kapcsolatra kisebb az esély.. Engem a párom úgy ismert meg, és úgy kellettem neki hogy három számmal nagyobb pulcsit hordtam, lógott a gatyám majdnem a térdemig, és meg se próbáltam nőiesebb lenni.. A legelejétől tudta hogy milyen vagyok, és ugyan kerestem a társaságát, de nem próbáltam felhívni magamra a figyelmet. És két éve együtt vagyunk, és bármi változáson megyek keresztül, kellek neki. Akinek tettem magam az meg öt hét után szakított velem amikor kezdett megismerni. Szóval ezt ne felejtsd el :D figyelj, küldj jeleket, beszélgessetek, de ha kicsit észreveszed magadon hogy vele nem az vagy aki, akkor felejtsd el :) és sok sikert ;)


16/L

2015. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. jún. 14. 09:57
 5/5 anonim válasza:
Én a társaságból egy csajnak elmondtam, hogy tetszik a srác. Másnap már jártunk.Néha ilyen egyszerű :)
2015. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!