Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiu (28 eves), aki...

Van egy fiu (28 eves), aki nagyon tetszik. En 19 vagyok, ezt valoszinuleg latja rajtam es nem mutat semmifele erdeklodest. Hogyan kelthetnem fel a figyelmet magamra? (tovabbiak lent)

Figyelt kérdés

Szoval a fiu 28, en 19, ezert nem is nagyon vesz eszre (...gondolom ezert...). Sok mindent megtudtam rola, amik alapjan nagyon szimpatikus lett, es szeretnem megismerni. O egy boltban dolgozik, ami kozel van a sulimhoz, ezert sokszor bejarok oda vasarolni (ez egy borbolt). Eddig joreszt o szolgalt ki. Mindig probaltam sokat kerdezni tole, hogy sokat kelljen velem foglalkoznia, es kicsit megjegyezzen, de egyaltalan nem latok nala erdeklodest irantam, csak a "vevő szent" elven alapulo kenyszer "kedvesseget" latom rajta. Tudtok valamit javasolni? Hogyan terelhetnem pl. szemelyesre a temat? Vagy mi lenne az, amitol elfelejtené, hogy valoszinuleg joval fiatalabb vagyok nala?


1. Ő rolam semmit sem tud, meg a nevemet se, csak annyit, hogy szeretema bort.

2. Nem erdekel a kor kulonbseg, szeretnek vele megismerkedni es esetleg randizni. Szoval nem az erdekelnek azok a velemenyek, hogy o mar benne van az eletben, en meg meg el sem kezdtem. Inkabb kiprobalnam.


Elore is koszonom a segitseget! :)



2015. máj. 9. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a legegyszerűbb ha elhívod randizni.
2015. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért 28 évesen az ember már nem fiú, hanem férfi...
2015. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Éretlen kis taknyos vagy még. Egy igazi nő tudná a dolgát. De te elvárod, hogy legyen gondolatolvasó, mert te nem akarasz nyomulós r*ban lenni. Aztán jönne a műsor, hogy hónapokig nem akarasz dugni. Na ezért nem éri meg ovisokkal foglalkozni.
2015. máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval szerinted kedves 3. válaszoló, egy nő attól nő, minél előbb lefekszik azzal, akivel randizgat? :)
2015. máj. 12. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már dehogy. De egy 28 éves nem fog féléveket várni. Első körben valahogy bizalmasabb kapcsolatba kéne kerülni vele. Hogyhogy nem ellenőrizted még le a közösségi médián, ott sok infót közzétesznek magukról?
2015. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!