Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudok jól összebarátkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok jól összebarátkozni egy mondhatni ismeretlen lánnyal a Facebookon?

Figyelt kérdés
Igazából hogy kezdjem el? Egyből írjam, milyen szép, meg hogy van-e kedve ismerkedni, vagy mintha véletlen botlottam volna bele a Facebookon? Értelmes tippeket várnék, és nem olyanokat, hogy értelmetlen neten, mert akkor miért lennének társkereső oldalak?!?!
2015. jún. 12. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

jó adag szerencsével


a legtöbb csaj utálja, ha kezdeményeznek nála fészbukon

2015. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt olyan barátom, akivel Facebookon ismerkedtem meg. Ő először mondta hogy bejelölt mert vhonnan ismerős vagyok neki (amúgy soha nem látott még), és kérdezte hova valósi vagyok, hány éves, hol tanulok....aztán mondta hogy szép vagyok, aztán ismerkedtünk tovább és közben mindig mondott vmi bókot, hogy szimpatikus vagyok neki , aranyos vagyok, kedves, gyönyörű, cuki....stb.


Szóval csak kezdj el egyszerűen ismerkedni, bókolni, és legyél kicsit vicces is :)

Ha szimpi vagy a lánynak, menni fog a dolog:)


20/L

2015. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!