Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek már volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HorusS kérdése:

Lányok! Nektek már volt olyan, hogy eleinte egyáltalán nem tetszett a a fiú de a végén hosszas próbálkozás után ez megváltozott és szerelmesek lettetek bele? Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 05:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátommal volt így. Amikor megismerkedtünk akkor nekem nem jött be a srác, nagyon beszélgetni sem akartam vele eleinte még facebookon sem, de udvariasságból azért válaszolgattam neki. Aztán ugye valahogy összebarátkoztunk, elkezdtem őt kedvelni, és szimpatikussá vált nekem. Ugye 2 évi kb csak chateltünk sokszor voltak kihagyások, de a srác lefogyott ez idő alatt elég szépen, és amikor láttam az új képeit amikor már szinte teljesen máshogy nézett ki hát ledöbbentem mert bevallom én sem vagyok nádszál vékony csaj nekem sem árt 15 kiló fogyás és ezt leginkább az orvosok mondják nekem mert részben betegség is van a háttérben, és ugye sokáig semmit nem mozogtam de olyan falánk lettem egy műtét után hogy nagyon sokat kezdtem el enni. A srác lefogyott elég szépen, van még rajta felesleg mert ő írtózatosan kövér volt, igaz nem értem tette mert eleinte igaz mondogattam neki hogy ha szeretne barátnőt próbáljon változtatni, nem miattam fogyott le hanem egy másik csaj miatt. Aztán ugye amikor megláttam egyre jobban kezdett nekem bejönni, többet is beszélgettünk és belül is megtetszett mert sokkal másabb lett lelkileg is, magasabb lett az önbizalma, vidámabb ember lett, és ez fogott meg igazán :)
2015. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :-) meg johetnek :-)
2015. jún. 20. 08:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ugyan vannak ilyen történetek, nem is kevés, de általában a lányok (és fiúk is) másodpercek alatt döntik el, hogy ki tetszik nekik, ki nem. Változtass magadon pozitív irányban, és nem lesz több kérdésed:D

2015. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi :) meg probalom csakcsak azt mondta regen erzet valamit irantam de mar nem en viszont bele szeretem teljesen es erdekelne hogy be inditahtom e ujra az erzeseit mert ha valamikor erzet irantam valamit az nem.mullik el csak ugy szerintem :-) es igazad van valtoztatnom kell :-)
2015. jún. 20. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb akkor fordulhat elő ilyen, ha a srác külseje megváltozik (előnyére). Lásd 1. válaszoló.
2015. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, én kivétel vagyok. Sose tetszik meg senki elsőre. Akik eddig bejöttek, azok éveken keresztül hidegen hagytak, aztán egyszer csak, mikor kicsit jobban megismertem őket,valami mégis megfogott bennük. Szóval abszolút lehetséges az ilyen. :D
2015. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso :-) kezdek remenykedni hatha mert csak egyszer talalkoztunk de megprobalok tobbet a kozelebe lenni :-)
2015. jún. 21. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!