Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mi az ami be jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi az ami be jön nektek ha egy srác csinálja akitnemrég ismertelek meg? Ugy pont akkor vagy egypár napja?! A csajok szerint helyes vagyok. De. Nemszeretem magam. :/

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdésed
2015. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha meg tud fogalmazni értelmesen egy mondatot. Azért megpróbálom lefordítani az irományod.

"Csajok, mi az ami be jön nektek, ha egy srác csinálja, akit nemrég ismertetek meg? Úgy pont akkor vagy egy pár napja?! A csajok szerint helyes vagyok, de nem szeretem magam."

2015. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nordzsesz válasza:

Ez olyan, mintha a Google fordító fordította volna...


Magyarosabban:

Lányok mi az a pozitív tulajdonság ami tetszhet nektek egy sráccal kapcsolatban, akit aznap vagy esetleg egy pár nappal korábban ismertetek meg? A lányok helyesnek tartanak, de önmagammal szemben kritikus vagyok...


Köszönettel fogadom az építő jellegű válaszokat.


Na valahogy így kellett volna....

2015. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Számomra rendkívül vonzó tulajdonság, ha az illető intelligens, tanult, magabiztos. Számomra az ilyen tulajdonságokkal rendelkező a FÉRFI.
2015. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne irogasson folyamatosa pl. facebookon, de ne is azt varja hogy en irjak neki, ha elhiv valahova es nemet mondok ne nyaggasson hogy de o talalkozni akar. Ha ott vagyok vele legyen megis csak ferfi, de ne viselkedjen a testoromkent, az meg jp pont ha jar edzeni (de nw proteinnel telenyomott kondis buz| legyen)
2015. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!