Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a legtöbb nő nem vonzodik az olyan pasikhoz akik tényleg szeretik öket? Viszont akik leszarják öket pont olyan ember kell nekik. Helyesìrási hibáért bocsi telon vagyok.21F

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 05:10
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Mert akármilyen furcsa, a nőkben is benne van a küzdőszellem, csak ez ebben a hülye formában jön ki. Az elérhetetlen izgalmasabb, mint ami ott van készen. Evvan. :(

Na persze, hosszútávon sokkal de sokkal jobb olyannal, aki szeret és ki is mutatja!!

21 L

2015. ápr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha szeret valaki úgy, hogy te azt nem viszonzod ugyan olyan szinten vagy annál jobban, akkor taszító lesz számodra a csimpaszkodás és kellemetlenné válhat a kapcsolatotok. Meg kell tartani a kellő távolságot, hagyni a dolgokat maguktól kialakulni. 21/f
2015. ápr. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Aki tesz rám, az engem se érdekel. Olyan emberért nem töröm magam akit nem is érdeklek. Attól még, hogy valaki szeret nem ok, hogy viszont szeressem. Ha egy félkegyelmű diliházból szabadult őrült szeret, akkor viszont kell szeretnem? Tudod, kérdező, van zsánerem, és ha az illető nem esik bele, ez van.
2015. ápr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy jó kérdés! Én úgy gondolom a nők szerint akik nyomulnak rájuk azok csak selejtes egyének lehetnek. Az érzelmekkel nem is foglalkozik egyik sem csak a trendiseggel.
2015. ápr. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

3-as, nem nem akkor fognak ejteni, az elején, hanem amikor már beleszerettél valakibe, és ő apránként rájön a hibáidra.

Na ezt lesz nehéz megemésztened, nem sok ember viseli el, ha "leértékelik"

A szerelemben, párkapcsolatokban az a nagyszerű dolog, hogy sok emberben helyrerakja a téves önértékelését.

Annak idején amikor odáig voltam egy szép lányért, szabályosan "leszánalmasoztak", mai fejjel már tudom, hagynom kellett volna a francba az olyan nagyképű, egoista, hülye libákat.

2015. ápr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerű az oka.Nem tetszik külsőre elsősorban,tehát nem alakul ki a fizikai vonzalom. Onnantól kezdve bármit tehet a másik,lehet bármilyen jószívű...
2015. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én ismerkedtem egy férfival, egyszerűen az első tali után elkezdett megfojtani a szeretetével, 10 percenként hívott, már akkor közölte hogy szeret és velem akar élni, a szüleinek is be akart mutatni. Nem az a baj hogy kimutatja az érzelmeit de ne ilyen fokon tegye, mert ettől ugyanúgy mint a férfiak, mi is bepánikolunk :)
2015. ápr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a férfiakról is elmondható nem csak a nőkről,az embereknek mindig az kéne ami/aki nincs.
2015. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy valaki szeret engem, nem elég ok arra, hogy én is szeressem. Sőt, az, hogy egy pasi kedves és jószívű nem elég ahhoz sem, hogy vonzalmat érezzek iránta. A pasi érzelmei, viselkedése ebből a szempontból irreleváns- ha szeretem, akkor is szeretem, ha ő ezt nem viszonozza.


De mondd, te miért vonzódsz olyan lányokhoz, akik nem viszonozzák az érzéseidet, csak lecarnak téged? :) A kérdés oda-vissza működik. Nekem szerencsére sosem volt ilyen problémám (max a korai tizenéveimben), de sokaknál valóban észrevehető ez a hozzáállás. Ez van. Majd találkoznak olyannal, akivel kölcsönös a dolog.


Vagy te örülnél neki, ha egy lány szánalomból állna össze veled, nem érezne semmit, csak azért van ott melletted, mert megsajnált? Szerintem érezhető lenne a kapcsolat bármely részén. Ha nem vonzódok hozzá, nem érdekel mint társ, akkor felesleges húzni az idejét, sokkal jobban fájna a pasinak ha sok randi, fals remények sorozata után mondanám azt, hogy bocsi, nem kérek belőled. Szerintem legalábbis.


22/l

2015. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat.. :)
2015. ápr. 17. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!