Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen itt volt egy csomó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen itt volt egy csomó ismerkedő tini, azok eltüntek?

Figyelt kérdés
kb fél év után néztem fel:) és látom hogy változtak itt a kategóriák, az ismerkedős emberkék eltűntek a francba?:) nem tudták feldolgozni a változást? vagy mi ? :O xd
2015. jún. 28. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Törlik az ilyen kérdéseket... Amúgy tök hülyeség, de törlik. Mondjuk nem nagy sikerrel én is egy csomó lányt ismertem már itt meg.. "ez nem egy ismerkedős oldal"... de akkor könyörgöm, mutassanak jobbat.
2015. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

"de akkor könyörgöm, mutassanak jobbat"


Google -> Társkereső

2015. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Google -->Társkereső"--> A legtöbbre 18 év a minimum korhatár.
2015. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van egy tonna tinipárkereső is
2015. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a társkeresők egy kalap sz-rt se érnek tapasztaltam, innen meg már dugótársam is volt
2015. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

nekem is volt innen kapcsolatom:)

2015. jún. 28. 16:13
 7/7 anonim válasza:
Talán mert ez nem egy társkereső. Bár tény és való, hogy itt sokkal jobban megmutatkozik az ember személyisége bizonyos területeken. :) 17/L
2015. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!