Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy van egy...

Miért van az hogy van egy csomó tini film amit naon szerettem kiskamaszként, de ma már unom, azonban pl a Dragon Ball Z-t, és a Narutót nem tudom megunni?

Figyelt kérdés
25F
2012. okt. 23. 17:09
 1/5 anonim válasza:
hát én a narutot nem tom megunni de az mindegy lehet hogy az ismétlés miatt vagy a növés miatt már gyerekesnek látod
2012. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát mert kámeháme ill. Odama rasengan
2012. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a Dragon Ball Z-t nem néztem, az unokatesóm hozta még el nekem mindig kazettán(de fura, akkor még az volt:D)


A Narutonak egy évadát láttam, azt sem végig ( :"( ), de nagyon szerettem...Ha lenne több időm, most is biztosan visszaszoknék a nézésére, elég izgalmas anime.


Szerintem ez kortól független, mert van egy jól kitalált karakter(vagyis nem is egy) és egy jól megírt történet amit egy jól megrajzolt anime sorozatban foglaltak össze.

Megvan a sajátos varázsa (titokban én is sóvárogtam már a varázslatos " csakramegnyitás" után, hogy én is tudjak a vízen járni, ha úgy tartja kedvem)


17/L

2012. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

dragonball z:nekünk régen még nem is volt az a csatorna amin megy(de mostmár nézem)

naruto:még most is nézem

2012. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nirata ***** válasza:

Én csak a Narutot nézem,de azt már lassan 7éve...

Most 19 vagyok és nem tudom megunni(:

2013. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!