Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok hozzám hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok hozzám hasonló érdeklődési körű lányokat? 17F

Figyelt kérdés
Érdekel a történelem katonai hagyományőrzéssel is foglalkozom viszont bármikor ezeket elmondom egy csajnak rögtön nácinak vagy skinheadnek gondol ès onnantól kezdve mindegy mit mondok mert semmi esélyem utána :D pedig nem vagyok szèlsőséges vagy ilyesmi

2015. jún. 28. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább nem hétköznapi az érdeklődésed. :D Ha belegondolok ebbe ami érdekel téged, semmi náci dolog nem jut az eszembe, első gondolatom az egyenruhák, fegyverek, na meg a háborúk, de azok nem csak ilyesmi végett voltak... A történelemben nem volt mindenki náci, és nem minden katona fajgyűlölő. o.O Ha egy lány emiatt ezt hiszi rólad, legalább leszűrődik, hogy mennyire műveletlen és jobb is ha "megszabadulsz" tőle. Próbálj valami olyan társaságban keresgélni, ahol a lányok kevésbé plázacicák, "fiúsabbak". :) Én a katonás dolgokat meghagyom a pasiknak, különösebben nem érdekel, de sokkal többre becsülök egy olyan fiút, akit ez érdekel, mint egy olyat akit pl. a foci. Mi barátommal elektronikai kockák vagyunk. :D 16/L
2015. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem pl. érdekel a töri. Ha mondjuk történelem szakon tanulsz tovább ott valószínű, hogy találhatsz olyan lányt, amilyet szeretnél. Sok sikert :) 14/l
2015. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vendéglátósként tanultam de már végeztem :D
2015. jún. 28. 14:03
 4/4 Solarian válasza:
100%
Jah igen, ha azt hiszed, hogy így nehéz csajozni, próbálj meg mérnök-informatikusként :D 20f
2015. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!