Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy ilyen tipikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy ilyen tipikus 'kitűnő tanuló lány', mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk, és mivel ez a suli inkább a jobb képességű diákokat fogadja be, ezért nem meglepően vannak ehhez a lányhoz hasonló emberek a suliban.

Tehát...

-mindig mindenből ötös, egész nap tanul, ha nem kap ötöst, akkor mindig mindent megtesz érte

-mindig figyel az órán

-betartja a szabályokat, szóval egy csepp kalandvágy nincs benne

-elmegy minden ilyen baráti rendezvényre, de soha nem iszik, csak ül végig a barátnőjével

-hiába lenne mit kitennie, soha nem öltözik kirívóan (szóval úgy egyáltalán nem)

...stb.


Én pedig ennek az ellentéte vagyok.

Tehát, a jobbféle ellentéte..

Mert van nálam rosszabb, aki a kettesért hajt, én pedig általában a négyesért.


Ma is lesz egy buli este, de leitatni biztos nem fogom tudni, és szerintem a barátnője mellől sem fog tágítani, szóval fogalmam sincs mit kéne tennem.


Amiket fent leírtam tulajdonságok nem tűnhetnek olyan különlegesnek, de (sajnos) a mai világban az ilyen lány még egy jobb gimnáziumban is kívülállónak számít..


2015. jún. 16. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondoltal mar ra ( lehet maradian hangzik) hogy beszelgess vele? Attol hogy kituno tanulo meg lehet hogy vagyik a kalandra csak az iskolaban nem mutatja es szinte biztos hogy valamilyen nyomas hatasara teljesit igy (valoszinuleg szuloi) es neki is jol esne a kikapcsolodas.

Menj oda hozza a bulin es beszelgessetek esetleg kerd fel tancolni a baratnovel ne foglalkozz. De eszedbe se jusson olyan hogy esetleg leitasd!

18/L

2015. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Általánosban engem már olyasmikkel kezdtek gyanúsítani, hogy tökéletes vagyok, csak mert mindenből ötös voltam és jártam versenyekre. Belül persze ordítottam. Attól, hogy jók a jegyei nem stréber vagy ilyesmi, csak van elvárása magával szemben. És ha beszélgetnél vele, adnál neki időt, hogy megismerjen, lehetne nála esélyed. Ő is ember, csak más a szerepe és a státusza az iskolai hierarchiában. De konolyan. Ne sorold csoportba! Egyébként hajrá!
2015. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy állítod be a lányt,mintha totál unalmas lenne,pedig nem.

Attól még,hogy valaki nem iszik,és be tartja a szabályokat,ő is lehet úgymond őrült.

Én is ugyanilyen vagyok,annyi különbséggel,hogy én bulizni alapból nem megyek.

-Az hogy kirívóan öltözködik,az kb. egyenlő azzal,hogy tipikus tucattinis. Nekem is van mit kitennem,mégsem rakom ki,mert megtanítottak arra,hogy nem mutogatjuk mindenféle jöttmentnek azt,amire lehet kapni ruhadarabot,hogy eltakarja.

-Nem iszik. Lehet,hogy nem bírja a piát,én a felnőtt pezsgőtől is majdnem hánytam.

Az,hogy megfordult a fejedben,hogy leitatod,a legnagyobb parasztság,amit valaha hallottam. Olyan állapotba akarod hozni a csajt,amilyenbe még soha nem volt? Azért,hogy ezt kihasználhasd! Szerintem sokkal nagyobb szó,ha egy jókislány amúgy szóba áll veled.Attól még,hogy nem beszélnek róla,ők is tudják,hogy mi fán terem a banán.(értsd: szerelem,és a velejárói) Ha ő úgy dönt,hogy elmegy veled bulizni,vagy beszélget/táncol veled buliba,az a lehető legnagyobb elismerés,amit kaphatsz tőle,hisz jókislány létére rosszkisfiúzik. :D És ő akkor is jó kislány,amikor ő eldönti,hogy kommunikál veled,ergo a kedvedért változik meg.

Nem tudom,értetted-e,hogy ebből az egészből mit akartam kihozni. Ha van egyéb kérdésed,akkor írj privit,szívesen válaszolok egy ilyen fura teremtmény szemszögéből.

2015. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!