Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldhatnám meg a problémát?

Hogyan oldhatnám meg a problémát?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy nem tudok rendesen internetezni. Windows 8-as gép, új, és az internet más eszközről működik is, csak nálam akadnak problémák. Facebook,youtube, működik, de ha filmet szeretnék nézni vagy más videómegosztó oldalt (pl.indavideó) már problémák akadnak. Vírusok nincsenek a gépen, végigfuttattam többször is az Avastot, de semmilyen problémát nem talált. Illetve ha kisebb fájlt (exe) szeretnék letölteni, akkor kiírja hogy 0 mp van hátra de nem tudom használni, tehát ezzel is problémák vannak.

Szerelőhöz is tervezem elvinni, de remélem, hogy itt választ kaphatok a kérdéseimre. Köszönöm a segítséget előre is!

Fontos lenne!!!



2015. ápr. 26. 10:41
 1/4 CspCsj ***** válasza:
Víruskereső nélkül is jelentkezik a gond?
2015. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy ha leszedem a vírusírtót?
2015. ápr. 26. 20:53
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Ismerősnél a kikapcsolása sem segített.

Úgy-úgy, törlés után megjavult?

Ekkor esetleg próbálj másik verziót vagy végső esetben másik vírusirtót.

2015. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Letöröltem és működik...

Sajnálom, hogy meg kellett válnom az Avasttól, mivel éveken át használtam, lehet hogy valami allergiája van... A lényeg, hogy megoldódott...

Köszönöm! :)

2015. ápr. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!